Na pár bugů jsem už narazil, ale co bych vypichl byl jeden bos zaseknutý ve zdi, vypl se combat mód, tak jsem ho ubil Igni se sekundovým cooldownem.
Prodáno 1.3 mega na PC, z toho 700 000 GOG+Retail, 600 000 steam.
Narazil jsem na další bug. Nemůžu udělat poslední závod na Skellige. Quest log mi říká, ať jdu na začátek závodu, ale ta Zmije se mnou nechce mluvit... A na netu jsem řešení nenašel :( Prý je to způsobeno tím, že jsem na Skellige závodil dřív, než jsem si promluvil s jakousi kněžkou. Ale starší load načítat nebudu. Přišel bych o velkou část svého dosavadního progressu.
Ja mam HW okolo 50 stupnu (jen tak pro srovnani). Zkus treba i ocistit vetrani od prachu apod., obcas se to celkem hodi, teda spis obcas je to nutny udelat.
@Hydr0gen (11.06.2015 12:45): To máš předpokládám pekelně přetaktované. Pokud ne, tak je něco sakra špatně. Pro GPU je to teplota jakž takž snesitelná, ale CPU by takových teplot dosahovat nemělo.
@LIUWIL (11.06.2015 11:00): Jo, ale ten pocit je lepší, když to vidíš. A taky to potřebuju k indikátoru využití CPU/GPU díky čemu vím, která grafická položka kolik žere a kolik si ještě můžu dovolit. Zaplnění VRAM/RAM a indikátor típnutí screenu nebo nahrávání videa je taky fajn. Takže mít v rohu pár pixelů textu má víc užitku než škody.
@Say (11.06.2015 10:49): Pokud máš dobře větranou skříň, tak se o teploty být nemusíš. Většina karet se začne throttlovat ještě než větráky jedou na 100%.
Samozřejmě pro zajímavost to občas taky sleduju, ale nebojím se, že by se snad něco stalo.

BTW: Teploty kontroluju přes OpenHardwareMonitor a když chci sledovat FPS, tak přes Geforce Experience, kde se to dá nastavit v oddělení shadowplay.
Hele ohledně FPS...blbej dotaz - to máte všichni nainstalovaný a puštěný FRAPS?
@pipboy (11.06.2015 08:01): Ultra voda, ultra textury, ultra detaily světa, ultra NPC a hustota trávy. HBAO+ (SSAO mi žere o 1FPS méně). Vykreslování vegetace střední. V post procesech mám vypnuté všechny mrvítka vizuálu (aberace, blur, AA, ostření). FPS 26-30 ve vesnicích s více objekty, jinak stabilních 30. Když dám vykreslování vegetace na minimální tak mám 30 všude.

Pomáhá si taky pohrát s Nvidia Inspectorem (v-sync, triple-buffer, AF, pre-render 1 frame...). Stačí googlit, je toho mraky. Ale pomáhá jen něco, no=)
@strejdafido (10.06.2015 19:28): mám to samy se slabším cpu a jede to na cca medium za 25-30 fps (capnuto na 30, jinak z toho mistama vypadne 40+). Jak z toho say tahá ultra nevim, vegetaci mám tuším na med, stiny na low, blur a většinu postprocesu vypnutych. Voda med, textury a lidi max.
Je neskutečné, co dneska odkážou GPU renderovat v realtime (taková krajinomalba z období romantismu):
(GTX 660OC downsampling, Conane)

Porovnání nasvícení (všimněte si stínů na zádech Geralta a taky okrajů vegetace):
Cinematic Lighting
Vanilla
To je proces, kterej se ti muze nainstalovat v nejakym stahnutym obsahu a ubira to pocitaci nejakej vykon na ukor pocitani nejakych rovnic ze kterych jsou bit coiny-virtualni mena. Neni to bezny
@Barbar Conan (10.06.2015 21:32): Ale prd, mám podobnou sestavu a hraju to na ultra kromě dohledu vegetace a stínů.

Btw, cinematic lighting mod nedoporučuji... Testoval jsem a je dělaný vyloženě na cut-scény s velkým FoV a malou hloubkou pole, tzn. v dálce to může vypadat jak chce a nejde to vidět. Kdežto při normálním gampelayi to vidět v dáli jde (a je to dost špatné, přesvětlené listí a tráva, podvné stíny), ale kolem Geralta zhruba na 5 metrech čtverečních je to fajn.
"Jestliže hry "kradete" (Warez) protože valná většina nemá hodnotu ani těch dat na disku (s tím se nedá než souhlasit), tak u téhle hry rozhodně udělejte výjimku a kupte si ji. Stojí za každou tu korunu a tady prostě tvůrci opravdu věci vyvíjeli a nevyrobili jen spotřební produkt se životností na 6-8 hodin!"
99/100
@Charllize (10.06.2015 01:24): díky za reakci; dobrá, myslel jsem si, že mám relativně slušný počítač, než jsem spustil Zaklínače 3, lepší? :)
Tady je moje vybyvení: Graf. NVIDIA GeFORCE GTX 660; RAM 8,0 GB, proc. Intel CORE i5 4670 3,4 GH.
Myslíš, že to není dostačující? Každopádně na požadavky hry to asi nemá, protože ty herní videa jdou opravdu za zvukem hodně pomalu a musel jsem dát detaily na minimum, abych se aspoň proběhl po okolí.. :-(
70+ hodin, ani ne 20. lvl, nespadlo ani jednou (jen se to jednou jeste na stare sestave zvejklo v nekonecnem loadingu), jeden rozbity quest (dosel jsem do jednoho z jeho checkpointu prilis brzy a tim jej totalne rozjebal; nastesti 'jen' vedlejsak).

Cize imho uz ted je to ve vynikajici forme a vlastne si neumim ani moc dobre predstavit, co se na tom krom malichernosti muze spravovat. Na nic zasadniho jsem holt zaplatsatan jeste nenarazil. :)
Jedna vec me trosku stve. Poctive jedu vsechny vedlejsi mise a poklady. Proste to cistim, at mi nic neutece. a i kdyz si davam pozor, aby mi ukol "nezšednul" a vsechno plnil v zelenym- akorat nacas, tak se tomu nevyhnu. O xp mi nejde, ale proste uz to neni vyzva. Proste spoustu ukolu plnim na vetsim levelu, nez pro jakej je ta prisera stavena :(
Jinak za ten tyden co to hraju mi hra spadla 3x, takze bezvadny. Mam tam ten mod co udela trosku temnejsi prostredi. Na R9 270 a amd 8320 na 4,2GHz plynule. Rychly nahravani, to jsem necekal a to nemam hru na ssd, ale na starym pomalym disku a i tak. To klobouk dolu. Ne jak minule se dohravali "dvere"- to bylo peklo
Taky se mi libi, ze nikde po meste neblbnu v ulickach a je tam vyznacena na mapce cesticka- to tusim minule taky nebylo.
Jo a poprve v zivote mi nebylo jedno a zalezelo mi kdy uz konecne pretahnu Triss a chci se s ni ozenit a mit maly zaklinace a seru na kear morhen. Udelame se pro sebe. Chudak jenefer, ale neda se svitit, proste jsem ji nedal, protoze nebudu riskovat, ze na konci by se to Triss dozvedela a kopla me do prdele. Letos ji to slusi vic nez zamlada. Ma lepsi a vic sexy hadry. Jenefer by byla slaba naplast. triss je paradni, kdyz se ozere. A ty jeji 2 culicky. aaaaa No jsem zvedavej na cosplay, jestli se nejaka carodejka priblizi.
Alzbeta, co recenzuje hry si uštrykovala teda paradni vohoz zaklinace a Ciri. Navic je presne ten typ. Jako cosplay muze docela sranda, kdyz se to spoji se sexem. Zaklinacskej fetsi, vzit se do geralta, ona do triss, jenefer, splacat jednorozce a nema chybu.
@Bodkin (10.06.2015 09:08): Heh, to mě celkem děsí=/ Na druhou stranu jsou to anonymové. Může to být kdokoli závistivý a nepřející.

Btw, k vašemu studiu...
"Cons
No free hand-outs (not even coffee), the vision-holders in the team are difficult to persuade to change their vision of the project. The studio dog smells."
LOL, ale ten pes smrdí i na videích=P
@strejdafido (09.06.2015 22:26): no ja ti do toho nechci kecat nebo te nejak urazet, ale když si to musel osekat tak jsi si skutecne jisty ze mas slusny pocitac? protože symptomy co popisuješ jsou presne to co na slusny pocitac nevypada. ja tenhle problém nemam, a lidi co znam a taky hrajou zaklinace ho nemaji taky, takze tezko radit...ale vazne bych si ještě promyslel definici ,,slusny pocitac,,