Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ladislav Grulo • 33 let • ČR - kraj Jihočeský

Profil

Zdar, jsem Grije. Je mi 26 let (momentálně) a jsem z jižních Čech. Jsem fanda dobrého RPG a MMORPG mě fakt moc neberou. Miluju zombie hry a zombie tematiku obecně a stejně tak postapo tematiku... Miluju INDIE tituly a INDIE v podstatě vše. :-D Nikdy mi to nikdo neřekl, ale sám se považuju za hipstera s punkovým srdcem... Za hry platím, když mám prachy a jen když vím, že za to stojí. Je mi fuk, že hry stahuju a je mi fuk, co si o tom myslíte. Pokud budeš chtít o hrách pokecat, neboj se napsat, jsem v poho, ale hejtit umím lépe, to mi věř. :-) Tak se tu pohrab a buď mým přítelem. :-)

Moje herní ValhallaPřed necelým rokem jsem se přidal do PS3 army a vrátil se do dob mého konzolařství, kdy jsem začínal na PSX a PS2 tehdy vystajlovanýho slimu. :-D Pak jsem neměl dlouho nic a i obě předchozí PSka jsem ztratil... Tak jsem se položil do PS3 a jsem zase happy konzolista lomeno PCčkař. :-D

Vlastněné hry
FIFA 13
NHL 13
God of War I. a II. collection
Assassin's Creed III
Assassin's Creed Black Flag
Fifa Street
Batman Arkham City
Grand Theft Auto V
FIFA 15
Uncharted 3 Drake's Deception
Battlefield 3 Premium Edition
Hitman Absolution
2014 FIFA World Cup Brazil
The Last of Us
Red Dead Redemption

a Sports Champions I. a II. pro PS Move.