Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Savepoint, min.v EE je rovnou začátek videa před bojem. To stačí přeskočit a rovnou se bojuje. Ale taky mě to sralo:).
@Hydr0gen (11.03.2014 09:36): To byla ta krakatice ? Jestli ano tak mě nejvic sralo, že když me zabila musel jsem podstoupit cestu k ni..Zaklinac me sere a to ukladanim..Nevim, jak je to ted na zacatku to tak bylo :D.Jestli ne tak, jako kdybych nic nerekl.
Tak doporučuji všem dát si Kayrana bez použití Quenu, jako therapii, pokud se vám hra zdá moc lehká... Jsem zvědavej na Drauga:(.

(pozn.:FCR zásadním způsobem nerfuje Quen)
Eh, nějaké konkrétní rady jak na Kajrana na temnou obtížnost s nainstalovaným Full Combat Rebalance modem?
Tak dohráno podruhé, tentokrát na hard za Iorwetha. Nejtěžší byl paradoxně prolog. Ten konec si přímo říká o pokračování, doufám, že trojka začne přesně tam, kde dvojka skončila.
@Borghal (07.03.2014 20:27): Je to fakt neskutečný. Už jen v tom tutoriálu, jak jseš nad tou vesnicí u brány jak se tam snaží prosekat, to vypadá tak nádherně prostě. A bez HUDu, s novou grafikou, takže v 60fps..to je lahoda. Mám silný chutě si to potřetí dohrát, ale chtěl bych ještě počkat až bude blíže vydání TW3.
To jsem rád že nejsem sám kdo si myslí, že i po takové době nepotkal lépe vypadající hru :-)
Tak mě velmi potěšilo že tento skvělý mod funguje bezchybně s verzí ze steamu (obával jsem se, že už nebude kompatibilní s nejnovějším patchem). Dokonce i jeho hardcore varianta kdy HUD je pryč kompletně, a zobrazí se jen v soubojích. Na TV ta hra vypadá na max neskutečně, 3 roky od vydání a stále to nemá konkurenci.
@Say (20.02.2014 21:36): @SilentWolf (20.02.2014 20:31): To je dobrá zpráva:). Protože zatím jsem měl dost problémy. Nicméně koupil jsem oba meče a zbroj "svatokrádežníka", takže mám ca.od 30-50% lepší staty a nekkeři i elfové padají jak mouchy (což se o začátku aktu říct nedalo). Takže na Letha se začínám tešit:). Spíš se bojim Kajrana...

Budu se opakovat, ale co všichni s tim Lethem mát(h)e?:) Say to napsal pěkně. Využít všechno v arzenálu. Upřímně, Yrden je trochu overpowered znamení.
@Usermator (20.02.2014 21:01): Piješ jen vlaštovku? Použij i jiné lektvary. Namaž si meč olejem, dej na něj nějakou rudu, vylepši si zbroj... V neposlední řadě kombinuj znamení a sem tam hoď petardu. Já ho bez FCR na těžkou dal napotřetí, byl oproti prvnímu aktu skoro trapně slabý=)

@Zero (20.02.2014 20:05): Jednoduše řečeno s FCR jsou všechny boss fighty rychlejší. Obtížnost bych řekl zůstává, protože pokud zazmatkuješ ty, ležíš a loaduješ... Pokud se ale připravíš a bojuješ rozvážně, nepřítel dostane po držce celkem rychle.
Zero: s FCR si Letho ani neškrtne protože má tak 3HP :D Ne srlsy je to víc uvěřitelné, je sice badass ale stále prakticky člověk. Pár ran a leží.
Na něj stačí yarden a jen uskakovat a čekat až se chytí a pak ho chvíli mlátit, myslím tak dva nebo tři silné údery stihneš. Samozřejmě musíš trochu okoukat to jak si aktivuje quen, aby se ti do yardenu nechytil ještě s ním. To moc velký účinek nebude :D

Ale taky jsem se s ním napoprvé vztekal jak prase ...
@Usermator (20.02.2014 19:57): No vážně se podívej, jakej máš meč, stříbným mu nic neuděláš. Já tam dělal stejnou chybu, protože zrovna v té oblasti předtím bojem tam máš dost potvor, takže jsem měl standartně vytažený stříbrný meč. Jinak to není tak těžké, na hard jsem ho dal na poprvé, stačí mít pořád nahozený Quen a začít ho mlátit hned jak mu spadne štít.
@Usermator (20.02.2014 19:57): Já jsem si taky prakticky ani neškrtnul na střední obtížnost (nebo spíš dalo by se to, ale stálo by mě to spousty minut a trpělivosti), a protože se chci u hry bavit a ne nadávat, snížil jsem obtížnost. Asi jsem holt lama.

btw. kdo to hrál s FCR, jak to upravuje boss fighty? Říkám si, že až budu zas někdy hrát zaklínače, mohl bych to vyzkoušet. Už je mám oba dohrané tak třikrát, takže by to chtělo něco nového.

@Usermator (20.02.2014 19:24): Kotouly, kotouly, kotouly. Ochranné znamení (quen?) taky pomáhá. Já to řešil i "srabáckým" snížením obtížnosti, pak toho Letho vykryje méně.
Doufám teda, že mluvíš o prvním souboji. V tom závěrečném jsem ho vždycky nechal jít.
Nevim, jestli jsem nějakej lempl ale mám trošku problém i u týhle hry, ač jednička mě vytáčela mnohem víc. Chtěl bych poradit od lidí, co to už hráli: Jak mam sakra zabít Letha? Je totálně nesmrtelnej, prodleva mezi jeho štítama je asi 3 sekundová a mezi tím mu stejně nic neuberu, protože se pořát kryje mečem, znamení na něj nefungujou, po 6ti minutách čistýho mlácení do něj a skákání okolo jsem mu konečně ubral první mikrodílek z jeho zdraví, ale mezitím mě o už málem desetkrát zabil.
Mě zase přišla Iovrethova cesta lepší, co se příběhu týče. Jej jako postavu jsem moc neřešil, hovada tam jsou všichni.
Příliš mnoho keců nevadí, pokud jsou dobře napsané. Což pro mě případ Zaklínačů určitě je. Tam mě bavilo číst všechny zápisky v deníku, knížky a podobně. A to se mi stává v málo hrách.
Druhá kapitola za Iorwetha mě příjemně překvapila, nečekal jsem ,že se bude odehrávat v naprosto jiných kulisách než první playthrough za Rocheho. Na můj vkus ale mají NPC až příliš mnoho keců, trvalo přes 3 hodiny než jsem prozkoumal celý Vergen a konečně se vydal plnit první quest..
Můj koment o akci na Steamu - tedy zaklínač za pár korun - slouží pro ty, kdo nemají krabicovou verzi nebo kdo ji mají ale chtějí nějaký digitální "kompromis" co se nepoškrabe. Ovšem že nikoho nenutím hru kupovat a ani nerozebírám výhody krabice-digitálu natož ochrany ve hrách. Omlouvám se všem co toto považují za spam. :)