DOPORUČUJI NYNÍ VYUŽÍT Steam weekend !!!
TOHLE NEMA BYT REKLAMA, JEN UPOZORNĚNÍ NA:

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
(SLEVA 80% nyní za: 1,59 EURO)
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
(SLEVA 80% nyní za: 3,99 EURO)

Celkem tedy za obě originálky zaklínače 5,58 EURO
což je v přepočtu: 153,- českých korun

PS: A pak že jsou originálky drahé ;-)
@Say (10.02.2014 12:24): Hehe, to jo:).

Jinak FCR na Dark je teda těžké dost - jsem zatím v prologu a padám jak moucha. Zrovna ten jinak extra tuhý souboj v klášteře (taková větší hala) jsem zahaluzil na třetí pokus (omráčil jsem toho velkého rytíře petardou a instakill...). Ale už u té pitomé balisty hned na začátku jsem chcípl nejmíň 5x...

-hraju poprvé jak FCR, tak Dark...možná trochu moc najednou:(.

Doufám, že mi to přejde do krve trochu víc, jinak budu muset obtížnost snižovat (jestli to jde...).
No nevím, ve druhé kapitole musíš v táboře běhat po všech těch roklinách a sem a tam, kdežto ve Vergenu je to skoro všechno ve městě.
Hmmm ... Zdá se mi to, nebo je Iovrethova cesta rychlejší? Hra mi tak přišla o dost kratší.
Aha ... no koukal jsem i na nějaká videa, zdá se mi že je trochu rychlejší a že jsou nějak pozměněná znamení. To je super ... a s tím má být hra jednodušší nebo těžší? :D Jak mi to pomůže za toho blba, který se umí akorát ohánět mečem? :-/
Blablabla ... nevím co je FCR :D
rxqněco :D ty kameny slouží jako pomůcka k vyřešení toho úkolu s Baltimorem, dozvíš se o něm z jednoho ze snů ukradených harpyemi.
Prošel někdo tu bitvu za toho ducha ve druhé kapitole na těžší než těžkou úroveň? Jak je mám kurva všechny čtyři zabit? Chtěl bych vidět toho nehoráznýho magora, co toto udělal na jeden pokus v té nejtěžší obtížnosti ... úplná pičovina!
Na toto už dnes pořídíš PC za pár kaček. Nebo si kup xbox, to tě vyjde ještě levněji ;-)
Bože, chlapi, ja vám tak závidím, že máte stroje, kde W2 rozbeháte - aj ja chcem (musím si našporiť)!
@Hydr0gen (05.02.2014 00:03): Nevím, co máš za verzi, ale ta z GoGu se nainstaluje s posledním patchem rovnou. Pak jsem akorát nahodil FCR, Hi-Res textury, HD Foliage Distance a normálně hrál. Co se týče technického zpracování, tak je na tom W2 o dost líp, než W1.

@Arcee (05.02.2014 00:27): Dostaneš se v průběhu plnění questů (konkrétně pro trpasličího starostu).
Dotaaaaaaaaaaaaz, neví někdo co s těma záhadnýma kamenama v kaňonu, kde jsou harpye? V druhé kapitole. Jsou tam i nějaké velké dveře úplně dole, jedna zamkknutá truhla ke které potřebuju klíč který nevím kde vzít a hnízda, do kterých nevím jak se dostat :D
@Say (04.02.2014 22:17): Ok, čert vem Nexus mod. Všechno jsem vyhodil, nicméně Witcher nešel normálně odinstalovat, musel jsem ho smazat.

Nová instalace až do patche 3.4.1 a opět to samé - po spuštění z launcheru se chvilku něco nahrává a pak se launcher znova spustí. Hra samotná nikdy!

Mám podezření, že za to může ten patch.
Hmm, výborný, tak podělanej Nexus Mod Manager a FCR mi rozhasili zaklínače natolik, že se ani nespustí. Instalace opravdu přehledná jak po másle.
@RXQ79rudax (04.02.2014 05:07): No vida, ten jsem nevím ve své době ignoroval a šel jsem po Caerrmu. Nicméně podle statistik to je opravdu hodně dobré - zvlášť, když člověk to zmrazení ještě s něčím zkombinuje...

V nejbližší době rozehraju potřetí. Jak těžký je dark oproti hard?

P.S.: A může někdo posoudit obecnou obtížnost hry Enhanced Edice bez modů a s Full Combat Rebalance?
@Arcee (03.02.2014 23:07): zdá se že to hraješ s anlickým dabingem ? viz sekce zajímavosti - easter eggy: dával jsem tam video ohledně pána prstenů

Jinak podle mě je nejlepší ten Vranský meč - který přidává výdrž a také má vysokou šanci na ochromení / přimrazení / zpomalení nepřítele - který pak při dalším zásahu může úplně explodovat.

Příště až to budu hrát tak nebudu utrácet za tu druhou Dark-zbroj - pro změnu si nechám našetřené peníze na tu 3. - co se dá získat až ke konci hry.
Co se té 2. Dark zbroje týče tak jsem se musel trochu vracet - protože jsem jaksi minul tu součástku co se dá získat jen od těch obrněných přízraků.
" ... or one of the twenty legendary Rings of Power would be best ..."
"One to bring them all and in the Darkness bind them ..."
"Right, and then I'll have to run bare-footed to the top of volcano"

Tak toto pobavilo :D
No ten se mi bude hodit :D dobroš, no já si ten beannshine nebo jak se to jmenuje asi ještě schovám, přijde mi to trochu silné na začátek.
No ale to mi neříká, jestli potřebuju ty meče na nějaký armor set :D Povedlo se mi lootnout ten ocelový meč v té nemocnici, a jelikož budu mít ten a né ten ze setu, tak při vytáhnutí stříbrného mi budou klesat životy
Aha, no poprvé jsem to hrál na těžkou a teď na temnou, ani nevím že jde pít lektvary jinak než v meditaci :D dobře no, díky za radu
Může mi někdo říct, proč mi nejde dávat talenty například do znamení? :D Mám tuším level 7 a jsem na začátku kapitoly ve flotsamu. Musím se to někde naučit nebo dosáhnout nějaké úrovně, nebo proč?
@Bodkin (31.01.2014 12:53): Hmm. Btw.: co si teda neumím s padem představit je target locking (v základu na LB). To aby tam ten bullet time byl konstantně.

Jo, pokud to budeš zkoušet s ovladačem, tak se připrav, že kruhový menu rychlýho výběru funguje líp na myši - s ovladačem je strašně pomalý a nemotorný:(.
Díky, to co si odtam stáhnu bude už asi komplet enhanced edice se všema patchema, že? Budou v tom i ta drobná dlc, jako třeba ty obleky?
@Hydr0gen (31.01.2014 12:39): Hrál jsi to z FCR? Ta by měla řešit i to.

Aspektů, které mě právě pokouší k třetímu dohrání už se sešlo dost: od toho druhého mám novou grafárnu (teď už teda 2roky starou:-/), gamepad, pořádnou telinu, vyšla Enhanced Edition a právě ten FCR mod, který podle popisu vypadá výborně.