Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Evil Within 2

Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.10.2017
Vývojáři:
Tango Gameworks
Oficiální stránky:
https://theevilwithin2.bethesda.net/en
Tři roky po událostech v Beacon Mental Hospital se Sebastian stále snaží přijít na to, kdo má celou hrůznou událost na svědomí. Protože mu však nikdo nevěří, co se tam stalo, vede vyšetřování na vlastní pěst. Bohužel neúspěšně. Jednoho dne ale za ním přijde jeho bývalá parťačka Juli a dá mu možnost zachránit svou roky údajně mrtvou dceru. Pro její záchranu je však třeba se vrátit do světa plné hrůzy, čehož se však Sebastian pro svou dceru bez přemýšlení ujme.

Jedná se o pokračování survival hororu The Evil Within, znovu pod taktovkou Shinji Mikamiho, tvůrce série Resident Evil. Druhý díl přinese méně lineární mapy, nabídnou toho tedy více k průzkumu. Dejte si však pozor: nebezpečí číhá všude. Nejen v podobě pastí, ale také nových a děsivých příšer. Po hratelnostní stránce pak hra nabídne podobný zážitek, jako předchozí díl. Boj na blízko i na dálku střelnými zbraněmi, stealth a ukrývání, systém vylepšování hlavního hrdiny, nebo jednoduchý crafting systém.

Podpořte Databázi a kupte si hru na Xzone.cz … nebo přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.