@Jab (04.05.2019 21:15): Dík za vysvetlenie. ;)
A ako je to tu s tými datáčmi? Je lepšie dohrať pôvodnú hru a potom ísť na ne alebo je to jedno? Zisťujem, že tá hra ma sama od seba na nič neupozorní. :D
Mám to loadnúť, keď som si za warriora omylom kúpil Athletics skill?
Btw, ani som nevedel, že Dark Bortherhood quest je z Tribunalu. Mám pocit, že na mojej úrovni ich asi nedám. :D
@PRIVATE MARTIN (04.05.2019 13:17): je mi jasný že jsou mody, možná i přes ini to jde, ale chtěl jsem čistou vanilla experience :) Takže aby se to vůbec na TV spustilo, tak hezky 1280*1024 :)

@Garret (04.05.2019 13:26): tak ty pixel shadery byly tehdejší obdoba rtx .) Ten déšť mi tehdy fakt učaroval a vypadá dobře dodnes, resp ta voda je tady za deště lepší než v Oblivionu/Skyrimu :(
Schvátil mne záchvat nostalgie Morrowindu, tak jsem si ho ze steamu nainstaloval. Ono to neumí 1080p rozlišení! Ale ten efekt deště se zapnutými pixel shadery je fascinující dodnes:
Pamatuju si jak jeden z hlavních důvodů mý tehdejší koupě Geforce 3 Ti200 byl přesně tenhle efekt :)
A najmout Soulea byl fakt masterstroke, jeho muzika dělá 90% atmosféry.
Jinak byl ale samo Gothic lepší, už jen že tam šlo nastavit 300% viditelnost kdy byl vidět celej ostrov. Sice v 5fps, ale byl :) Plus NPCčka byly mnohem živější.
@PRIVATE MARTIN (01.05.2019 21:53): Len dúfaj, že neuviazol nekde v stene. Ja som raz takto nevedel nájst jednu postavu v meste Gnisis. Dunmera, čo prenajíma miestneho silt stridera. Nakoniec som zistil, že je zaseknutý v pylóne schodiska, ktorým sa nastupuje na silt stridera.
@Jab (01.05.2019 22:07): To mi ani nepřipomínej :) Tam jsem snad nikdy nic netrefil napoprvé, i když jsem věděl, kde jsem tu postavu předtím našel :D Když už jsem trefil blok, tak jsem netrefil patro apod.
Robím niečo zle, keď nemôžem nájsť toho Larriusa Varra v Mammoth Legion Fort?
A nepamätáte si niekto cestu do Gnaar Mok? :D
To som rád. Beztak mám dosť výdavkov a nechce sa mi utrácať ešte aj za handry. :D

Btw, v Seyda Neen so mnou nechce obchodovať, pretože mám v inventári "mesačný cukor". To je celkom prepracované. :D
Problém jsem zaznamenal akorát se zbrojí Ordinátorů, to ve Vivecu viděli opravdu neradi :)
@PRIVATE MARTIN (28.04.2019 22:16): Kdeže, akurát budeš mať zvýšené štatistiky na tie veci, ktoré sú na nich opísané (pokiaľ vôbec nejaké sú) + niekté postavy na Teba budú inak reagovať, keď pred nimi budeš mať oblečené niektoré brnenia, ale musíš mať kompletky, ak sa nemýlim, etc.
@Bodkin (26.04.2019 14:35): Mě to lákalo a Twin Lamps obyčejně pomáhám. Ale kvůli té stylizaci je prostě těžké brát beast races vážně. Imho v tom trochu ulétli a odlišili je až moc. I tak.... Můj oblíbený rod je Hlaalu. Ale i za Redorany jsem je osvobozoval. Takže na frontě zákazu otrokářství stojím za impériem. :)
Úplně nej je enchantovat si předmět. Třebas exquisite opasek a dát na něj kouzlo night eye nebo light (musíš je mít, spolu s nějakou lepší duší na constant effect).

@Gordon (25.04.2019 22:24): Neumí ani mluvit a neodolají skoomě. Khajiiti a Argoniani patří na plantáže, pod dozor hodného dunmerského pána, který to s nimi myslí dobře. :)
Je ideální zvětšit rozlišení na to co jsem psal nebo i více a zároveň i ten text.
Musíš ho znovu spustit a nastavit si větší rozhraní. Je to v záložce Graphic-Renderer-Menu Ui Scaling je to v základu nastavené na 1. Při rozlišení 1920 x 1080 je dobré to nastavit na 1.5.
@Gordon (24.04.2019 20:26): Tak to skúsim.

Btw, je to normálne, že mi v tej hre chýba také to "vodenie za ručičku" z novších hier? Ešte som tomu moc neublížil, ale akosi sa v tom strácam. :D
Ale asi tomu začínam prichádzať na kobylku. Už som splnil prvý vedľajšák s tým ukrytým zlatom pod pňom. A som pri peniazoch a neviem čo si má kúpiť.

@petr45 (24.04.2019 12:22): Stačí to len skopčiť do priečinku s hrou a dať prepísať?
MGSO obsahuje MGE XE jenom je starší. Nakopíroval jsem nejnovější verzi a běží to normálně.

Better Dialogue Font ti jenom zostří písmo ale nezvětší.