The Book of Unwritten Tales 2

18.09.2015
07.06.2016
01.02.2017
05.02.2019

Stejně jako díl první, tak i The Book of Unwritten Tales 2 vás zavede do pohádkového světa Aventásie. Opět na vás čekají staří známí, gnómský mág Wilbur, dobrodruh Nate se svým parťákem Critterem a elfská princezna Ivo. Všichni nám trochu zestárli a nahodili i jiné oblečení.

Naši sympatičtí hrdinové se i tentokrát budou muset vypořádat s celou řadou nástrah v takřka pohádkovém světě. Musí zjistit, proč se jejich milovaná Aventásia pomalu mění na cukrový svět pro malé holčičky a kdo skutečně tahá za nitky v pozadí.

Hra využívá osvědčenou hratelnost prvního dílu, včetně přepínání mezi postavami. V The Book of Unwritten Tales 2 se můžete těšit na rozvětvený příběh s řadou vedlejších questů, který je doslova prošpikován popkulturními odkazy a typickým sebekritizujícím humorem z jedničky. Součástí je množství roztodivných a zvláštně logických hádanek, z nichž většina má několik alternativních řešení. Úprav doznala i grafická stránka hry a celkovou atmosféru dotváří originální soundtrack.