@veselykralicek (02.02.2024 00:24): Asi záleží kus od kusu. Skládání něčeho mě většinou taky baví, mám rád puzzle :) A celkově vzato mě to v adventurách nevadí, jen jsou některé minihry, které jsou otravné, často se opakují nebo člověk musí být jasnovidec aby přišel na tom, co se po něm chce, takže pokud to někde není, tak mi to zas tak moc nechybí.
@Han22 (01.02.2024 23:47): nevím, já to mám rád, je to takový příjemný zpestření, rozptýlení z toho adventuření. A klidně mi stačí i minihry alá skládání dopisu. Zatím jsem teda nikde neměl pocit, že bych na něco nepřišel. Teda až na ty dementní kuličky v NiBiRu, ale jinak jsou minihry v adventurách za mě velikej bonus a tady mi chyběly, když tam nebyly..
@veselykralicek (01.02.2024 23:22): Želva už byla celkem v pohodě, já to měl uložený a ona se zasekla jen při špatné odpovědi a ty správné už jsem měl. Pro mě bylo trošku peklo celé to moře, kdy sem lítal snad po 30 obrazovkách, hledal rybičku, pak hvězdici, pak kraba... a ještě předtím kdy jsem věděl asi 5 akcí dopředu co udělat, ale přehlídl jsem jeden pitomej (a ne zrovna ukrytej) kámen.

Minihry mě upřimně nechyběly, většina z nich se dost opakuje, někdy aby člověk byl jasnovidec mno a zrovna ten posuvný puzzle naprosto z duše nesnáším, vždycky s tím bojuju... takže originalita se kterou to hrdina vyřešil mě docela pobavila :)
@Han22 (komentář): největší peklo pro mě bylo teda neustálé chození k želvě, kdy se po každém segmentu rozhovoru zasekla..

Největší zklamání pro mě naopak byla úplná absence miniher. Jakmile to vypadalo, že by se mohlo něco objevit, tak to Olaf vyřeší rozbitím hlavolamu a za mě složitějším postupem, než kdyby mě hra nechala pár minut posunovat destičky..

Jinak s komentářem souhlasím, pěkně napsáno.
@Fingon (11.12.2019 14:39): Jo Tale of a Hero se dá v pohodě sehnat stále. Já to koupil spolu s Půl kila mletýho, co jsem chtěl primárně na Gamehause. Pak mi to vyplivlo ještě Alternativu + Zradu a Víru, tak jsem to vzal taky. Za těch pár korun mi to bylo jedno. Reprobates jsme měli s bráchou a když se pak zbavoval sbírky, tak se to naštěstí neprodalo a už to mám u sebe. Alter Ego česky nevyšlo a krabice se už asi taky sehnat nedá, tak jsem to hrál ze Steamu. A od MCZ mám Big Box Posla Smrti a Ni.Bi.Ru., takže mimo Alter Ega mám vše :)

@Pluto (11.12.2019 14:44): Tak to přidej, jako zrušenou hru.
@Jumas (11.12.2019 14:29): Jj, neuskutečněný projekt, kde jsme společně s BigPeterem připravovali námět i scénář. Až bude někdy čas a ta správná chuť, tak k tomu něco napíšu.
@Jumas (11.12.2019 14:29): Tale of a hero jsem sehnal přes ségru v českém vydání, Alter Ego mam na Steamu. Reprobates nemůžu nikde sehnat (cesky ani anglicky jako next life), vše vyprodáno. Asi to koupim německy a stáhnu cz nebo en, jinak to nevidím...
@Pluto (11.12.2019 13:16): Jo, to chápu, taky jsem si chtěl všechno od Future Games projet a jinak bych se do Tale of a Hero asi ani nepouštěl. Na Reprobates, což je poslední adventura, kterou jsem od nich nehrál, se ale celkem těším, Boovie a Bloodie hrát nebudu :) Co je to Eternal Fear? Nějaký neuskutečněný projekt?
@Jumas (11.12.2019 07:57): Ale chtěl bych, českých adventur s aspoň trochu slušnou kvalitou nevychází moc. A k Future Games mám trochu citový vztah, i když mě doteď mrzí, že se před pár lety rozhodli vytvořit Reprobates namísto Eternal Fear...
Me to docela laka, mam slabost pro engine Posla smrti a tema vypada docela zajimave a oddechove. Recenze udajne nevyznivaly dobre (ne ze bych nejakou cetl) a podle autoru je to velkej prodejni propadak, coz je mi docela lito. Jen se bojim, ze to ta moje sunka neutahne, Reprobates se na ni ani nehlo...
Jo, jako neni to kdovijak povedena adventura, ale celkem se mi libi diky tomu, ze takovehle klasické pohádkové adventury tu jiz delsi dobu nebyly , takze je pekne si po takove dobe opet nakou zahrat. Navic se hraje docela prijemne (takova pohodova jednodussi adventura).

S dabingem souhlasim, ten je priserny...
Chtěl jsem si zahrát nějakou klasickou a nepříliš náročnou adventuru, tak jsem si dneska příběh hrdiny za 99kč pořídil. První dojmy - klasická nízkorozpočtová adventura určená vpodstatě čistě fandům žánru. Na zadní straně přebalu se píše, že oplývá profesionálním dabingem. Hohó... kdepak! Dobré namluvení si předtavuji vskutku jinak. Dialogy jsou zatím taktéž béčkové, nicméně jako adventurista jsem dostal to, za co jsem si zaplatil.