Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Boovie

66
31 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1998 PC
Vývojáři:
Boovie je česká logická hra, která se nechala malinko inspirovat u hry Quadrax, takže ten, kdo si ji prošel, bude tady jako doma.

Příběh vypráví o vás a vaší ženě Lili, jakožto šťastném novomanželském páru, který je jednoho dne narušen příjezdem bohatého souseda. Ten si chce na novém pozemku postavit velkou vilu. Bohužel při dokončení budovy vedoucí zjistí, že se přepočítal ve stavebním materiálu a k dokončení záchodku mu pochybí jedna cihla. Tu se pokusí získat od vás a unese vám vaši ženu, kterou vrátí jen za spravedlivou výměnu. Vaším úkolem bude tedy dotlačit cihlu postupně přes 40 obtížných úrovní plných nepřátel a logických rébusů.

Hra má tři stupně obtížnosti a ovládání je přizpůsobeno pouze kurzorovým šipkám. Úkolem je dotlačit hnědou cihlu na šipkou předem vyznačené místo a vyhnout se pokud možno volně pobíhajícím nepřátelům, kteří však jdou zlikvidovat shozením předmětu na jejich hlavu.

Hra vyšla kompletně v češtině.


Poslední diskuzní příspěvek

S tou inspirací Quadraxem bych si nebyl jistý. Tahle hra je remakem stejnomenného titulu pro ZX Spectrum. Ten vyšel v roce 1994.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.