Streets of Rage 4 - Mr. X Nightmare

15.07.2021
20.05.2022

rozšíření

Mr. X Nightmare je prvním DLC pro arkádovou mlátičku Streets of Rage 4. Po událostech původní hry se naši hrdinové chtějí připravit na budoucí hrozby. Axel, Blaze a jejich přátelé zahajují speciální trénink za pomoci Dr. Zana, který vytvořil program umělé inteligence ze zbytků mozku Mr. X, který simuluje všechny druhy nebezpečí, jimž by mohli čelit.

Rozšíření obsahuje tři nové hratelné postavy. První je policejní důstojnice Estel Aguirre, která se představila jako boss ve čtvrtém a sedmém levelu původní hry. K ní se pak přidávají staří známí Max Thunder a Shiva.

Dalšími novinkami jsou i režim přežití s týdenními výzvami, nové speciální pohyby pro zlepšení herního stylu, noví nepřátele a zbraně. Samozřejmě přibudou nové elektronické skladby, o které se tentokrát postará Tee Lopes, který se podílel na hudební doprovodu k hrám jako Sonic Mania, League of Legends či Monster Boy and the Cursed Kingdom.