Streets of Rage 3

10.02.2009
27.04.2011
03.05.2012
29.05.2018

Ve třetím pokračování série beat'em'up her Streets of Rage se vrací pan X, který plánuje nahradit všechny veřejné činitele vlastními roboty. Zastavit ho mohou pouze staří známí hrdinové Axel, Blaze a Skate, které doplňuje nový člen týmu, Dr. Zan.

Každá z těchto postav má nově po naplnění ukazatele vzteku k dispozici speciální úder, které se pro každou postavu liší. Nově lze rovněž provádět speciální útoky se zvednutými zbraněmi od nepřátel. Dr. Zan všechny zvednuté zbraně mění na energetické koule, které může házet po nepřátelích. Všechny postavy mohou nově běhat, což v předchozím díle mohl pouze Skate.

Hra obsahuje několik zakončení, které mohou sloužit jako motivace k opakovanému hraní.

Tak jsem japonskou verzi prošel taky, a vidím to stejně. Pár menších rozdílů dělá divy a hraje se to líp jak ta US. Hraju na normal, páč jsem si vylámal zuby už na SoR jedničce. Jen rozdíl, když dorazíte do chrámu s trojící samurajů a nemusíte pižlat nějakejch 9 health barů, za tu jap verzi stojí :)