No, jelikož tady nedostanou svůj profil ani oficiální remaster verze, prodávané a spustitelné samostatně, tak bych tomu u nějakýho modu tuplem nevěřil..
To spíše po případném vydání tohle dostane vlastní profil. Ono u těch fan remasterů člověk musí být opatrný, neb velká část takových větších projektů zemře někde po cestě. Viz český Fallout 1.5: Resurrection, který také nikdy nevyšel a všem (vč. mě) se to jen zdálo.
@hanak_v_exilu (10.12.2021 10:24): já viděl červený zaměřovač, v té době mi to stačilo. :D Vždyť mi mohlo být tak 11 let možná. :D Základka to byla určitě, protože si pamatuji jak jsem jednou po škole šel do knihovny protože jsem věděl, že tam mají gamestar s návodem na Jedi Outcast, kde jsem se zasekl na těch finálních "zkouškách".. nevěděl jsem, že mám zničit trubku. :D A ty hry jsem nehrál zas tak dlouho po sobě.
@SilentWolf (10.12.2021 09:45): Vidíš a mně vůbec nenapadlo že bych ho měl zabíjet. Celá situace mi připadala zbytečně přehrocená. Kdyby mi alepsoň nějakou dobu šel po krku, nebo mi v misích různě škodil, tak by to alespoň mělo grády. :-)
@hanak_v_exilu (komentář): Mnohem realističtější by bylo, kdyby hra přidávala body na tu i onu stranu podle hráčova chování. Ti kteří se dokáží z problémů vykecat by skončili na světlé straně. Ti kteří dávají přednost morálně pochybným zkratkám by skončili jako sithové.

Hezká myšlenka, ale není to holt KOTOR no. Je to "střílečka". Já jsem rád že tam vůbec ta volba na konci je. Třeba nejprve jsem vůbec nevěděl, že můžu meč vypnout. Až jsem jednou chtěl dát Roshovi headshot tak jsem to objevil. Řekl bych, že hry mívaly daleko větší kouzlo, když hráč neuměl anglicky. :D
@AlieN (05.12.2021 17:27): To by bylo fajn. Hledal jsem to na stránce kde jsou hry v GZDOOM, ale tohle je v nějakém jiném enginu, který není tak jednoduché předělat. Každopádně ta hra je boží a strašně nedoceněná. Klidně by mohla ze silné dvojky DOOM & Duke 3D udělat triumvirát.
@AlieN (05.12.2021 16:35): Hrál jsem první díl a je to super. Svého času jsem se ztratil kdesi v těch stokách a bloudil tam asi tři dny. :-) Zahrál bych si to znova, kdyby to někdo předělal na moderní ovládání.
@hanak_v_exilu (05.12.2021 11:48): Ten je dobrý, i když místy má dost problematický level design. A docela dlouho trvá než se dostaneš ke světelnému meči, ale to mi moc nevadilo, v Jedi Academy jsem normální zbraně skoro ignoroval, a tak tohle byla zajímavá změna.
@PRIVATE MARTIN (05.12.2021 10:34): Já si Fallen Order plánuju zahrát, ale moc nevěřím, že mě to bude bavit. Tak si to pořídím v nějaké větší slevě, abych pak nebyl tolik zklamaný z vyhozených peněz.

A samozřejmě si ukládám tento tvůj příspěvek, abych na něj pak mohl reagovat a držkovat :D
Možná se zeptám trochu hloupě, ale je k téhle hře přímé pokračování? Zjstil jsem že se v téhle "sérii" vůbec nevyznám.
@Tarhiel (24.11.2020 23:38): Pravda je, že by to mohlo byť zaujímavé RPG z pohľadu prvej osoby. Príbeh a dialógy od Obsidianu a bojový systém z Dark Messiah. Ale osobne by som viac uvital, keby to bolo RPG z pohľadu tretej osoby a bojové mechaniky z hry Dragon's Dogma: Dark Arisen.
V přehledu povedených jednoduchých bojových systémů by neměl chybět Mount and Blade, sice postrádá Sílu ale přináší rozměr štítů, brnění a zbraní na dálku.
@mazar1234 (24.11.2020 21:34): Dark Messiah of Might and Magic má podľa mňa jeden z najlepších melee súbojových systémov.
Niečo podobne návykové som zaťil len pri Zeno Clash.

Dúfam, že to nové RPG od obsidianu v unverze PoE sa týmto súbojákom nechá inšpirovať, už dávno nikto neurobil hru s takým systémom.
@John Mirra (24.11.2020 17:39): ano ano, taky jsme cvičívali dlouhé hodiny. Ale vesměs jsme glitchovali s citlivostí myši, byl tam pohyb kterému se říkalo "poke" a to jsi sekl týpka tak že jsi ho zabil na jednu ránu, tím že jsi třepal myší s maximální citlivostí (přes konzoli). Tím silným stylem, jednoruč.

Nebo takové fíčurky že člověk skočil, ale neudělal salto (takže středně dlouhý skok) a v něm sekl do strany, animace se ale nedokončila a po dopadu postava asi sekundu nedělala nic a pak dokončila animaci. Někoho kdo nebyl opatrný to zastihlo. Totéž silným stylem a krokem zpět udělat jakoby otočku ale v polovině animace skočit dozadu, hráč tedy uhnul případné ráně která ho měla ztrestat za tu pomalou otočku a po dopadu animaci dokončil.

To byl fakt jako docela dost rozmanitý soubojový systém.
[neexistující komentář]: Hezký komentář. Spolu s tvým avatarem mě přivedl na myšlenku, že vzhledem k tomu, že jsem letos začal sbírat Lego Star Wars, měl bych časem "dosbírat" i tyhle staré SW tituly, které mě kdysi minuly :-)
Zdravím,mam takoví problem,chtěl jsem se zeptat zda li máte někdo zkušenost jak hrat MP Jedi Knight Jedy Academy přes Origin