Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sniper Elite V2 - St. Pierre

63
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.02.2013 PCPS3X360
14.05.2019 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
Rebellion
Oficiální stránky:
http://games.rebellionstore.com/en/product…
Rozšíření St. Pierre je čtvrtým a zároveň posledním DLC do hry Sniper Elite V2, která přidává jednu novou misi pro jednoho hráče. Děj se odehrává ve francouzské vesničce Saint Pierre, ve kterém hráč musí najít a eliminovat generála Rodebrechta, vycházející hvězdu německého vrchního velení a "spasitele" pro zvrácení války proti Spojencům.

K dispozici bude opět několik taktických možností pro splnění mise. DLC přidává i tři nové zbraně – polský samopal Blyskawica, americkou pušku M1D Garand a ruskou pistoli Tokarev TT-33.


Poslední diskuzní příspěvek

tomi2k9: Minulý víkend byla akce na Steamu, a to od 0,99 - 1,24 €, což byla fajn cena. Pravda je, že ta DLC nejsou nikterak dlouhá, ale já si…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Tak přesně takhle by měly jednotlivé mise ve hře vypadat. Žádné scripty ani tunel, ale otevřené prostředí, ve kterém se můžu volně pohybovat. Díky tomu je variabilita soubojů mnohem pestřejší a celkově svádí k opakovanému hraní. To jsem si naneštěstí střihnul, protože není nic příjemnějšího, než když člověk musí jít do práce a chybí mu pár minut do konce...

St. Pierre byl použit i v Nazi Zombie, kde si autoři celou mapu kurevsky natunelovali, naskriptovali a upravili tak "dokonale", že jí mohly použít jako celou první kampaň, rozdělenou do pěti částí. Vskutku husarský kousek. Tomu se říká inkasovat dvakrát jednou ranou.

Jako MP mapa musí být St. Pierre asi to nejlepší, co V2 nabízí...
+8