Na každej mape sa nachádzajú tri sniper hniezda , ktoré sú ale nanič ,lebo po prvom výstrele z alarmujete všetkých okolitých nepriateľov, po druhom výstrele už začnú prečesávať celú oblasť smerom k vám a vy máte po odstreľovaní a po vtákach ) v režime tichého postupu sa nedá skrývať v tieňoch (iba za pevnými prekážkami) a telá zakrývať je zbytočné (Splinter Cell to skrátka nie je ), hra občas násilne núti do príliš akčného hrania, čo je pre mňa v rozpore s tým čo si predstavujem pod výrazom sniper akcia
Budu si dělat poznámky.
Takže můžete střílet do věcí, jak chcete nezanechá to ani šrám. Inteligence AI je někdy až stupidní.
Špatně rozvržené autosavy, nemůžete do vody, nemůžete obejít nějaký objekt to mi přijde, jako dost komické mapa je dost tedy omezená neviditelnou zdí.

Tak jsem to vzdal hra mě prostě unudila :)
Další hra ve 4k, která má špatnou optimalizaci na mojui 2070 rtx... Ach jo :D
tento a 4. díl je také údajně ve 3D - vyzkouším, v té Zombie Army Trilogii jsem si aktivoval také 3D zaměřovač, tak musím zavírat jedno oko, abych vůbec moh pořádně zamířit nějakému zobíkovi na hlavu, momentálně se mi tam nedaří porazit nějakého obrněného zombíka s kulometem, kterého doprovází velká horda kumpánů.
Ta hra se prostě nedá vypnout :-D To člověk musí hrát, dokud to nedohraje.
@Chuck (06.05.2017 22:19): Tak to bude asi tim, četl jsem že je to na nvidii už ok, já mám bohužel radeon. Zkusil jsem napsat na podporu Rebellionu, tak uvidim jestli se ozvou :)
Dohráno a docela mě to bavilo, jen kdyby mi ta hra tak 50x nespadla bylo by to asi lepší, by mě zajímalo kde soudruzi z Rebellion udělali chybu? :)
To opětovné hraní všech DLC si fakt užívám a začínám mít tak na čtyřku čím dál větší chuť! Navíc to vypadá, že bude mít mnohem lepší optimalizaci než Sniper: Ghost Warrior 3, který bych taky rád zkusil.
po roku to hrám znovu, ale s tým rozdielom, že "Pekelný oheň" nemôžem dohrať. STEAM padá a hra sa zastaví a musím začať odznou (100x). Vôbec ten STEAM nieje dobrý nápad!!!!! Nepozná to niekto čo sa stým dá robiť?
PS: PC mám tzv hráčske delo, takže grafikou to nieje.
@Chuck (28.08.2016 09:35): datadisk pro trojku :-) ten hud je hrozný, snad to zase půjde všechno povypínat. vidět rentgenově na 500 metrů siluetu vojáka s obrovskou ikonou nad hlavou opravdu dokáže zničit vtáhnutí do hry. a taky to video mohl nahrát někdo, kdo to umí hrát... ale taky se těším. to pleskání kulek o lebky fašounů se nikdy neomrzí
@Chuck (10.04.2016 14:02): Já si nemyslím, že je špatná (pokud náhodou myslím) trojka byla jašným krokem kupředu, problém pro mě byl, že mise/nápln byly moc jednotvárné a ten stealth prvek byl moc jednoduchý. Zde, jak vidno přidali pár věciček navrch, tak uvidíme jaký to bude ve finále tvořit celek. Někdy celá hra může stát i na drobnostech, nemyslíš kolego? :)
@Chuck (10.04.2016 13:35): To je pravda. Trojka je v mé paměti založena někde v zaprášené části, tudíž už jsi moc nevybavuji co bylo nebo nebylo ve třetím díle a co je ve čtyřce nové.
Zatiaľ mám odohraté nejaké 2 misie, ale zaujalo. Graficky to vypadá príjemne a snajpovanie je zatiaľ dostatočne zábavné.
@Wolverine (23.07.2014 19:32): Tím akčním způsobem jsem si musel dávat neobvykle velkého bacha, takže jsem to spíš proplížil. :-) Právě proto si to zkusím střihnout ještě jednou a vyzkoušet si, co se mnou udělá větší dávka adrenalinu.
To DLC "Save Churchill" se sem dá přidat? Zatím to vypadá, že vyšla jen jedna část, takže asi ne, že?
@pajmič (14.07.2014 12:02): Ty kate! :-)

Jinak nějaké zprávy o případných DLC? Ve dvojce jsem je pokřtil všechny a zavzpomínám si na ně velice rád. Mně prostě žádná sniperská hra nesmí ujít! ;-)