@Chuck (10.07.2014 19:38): střelil sem mu do granátu aniž by si mě všiml (proletělo letadlo) a stejně se to nepočítalo jako nehoda, to je zas jeden z designérských failů, který ti nedovolí udělat ot jinak než jedním způsobem... a proto sem na to kašlal
@Arc (10.07.2014 18:38): Jo, tohle všechno jsem taky zkoušel, ale nic z toho mi úkol nesplnilo. Pak jsem na jednom jediném videu nějakého Poláka viděl, jak ten důstojník byl pod lešením, kde byla nějaká výbušnina, takže střelou do ní na něj lešení spadlo a bylo hotovo. Ovšem já pod tím lešením žádnou výbušninu neměl a rozstřílet to lešení také nešlo, tak jsem udělal to samé co Ty. :-)
Už jste byl někdo v kapitole "Oáza Siwa", jak mám zabít důstojníka tak, aby to vypadalo jako nehoda? Pořád bádám nad tím, co bych na něj nechal spadnout apod., ale nějak nevím. Asi ho regulérně smahnu nebo kuchnu, ale na druhou stranu bych ten úkol rád splnil.
tato hra je pro mě totální fail a obří zklamání, když si zapnu HC mód tak očekávám HC obtížnost, ale to se mi prostě nedostává (a velký podíl na tom má tupá rádoby AI), ale jako lážoplážo konzolový odpočinek ? proč ne :)
Bohužel pro mě další hra, která mi za koupi nestojí ... než něco v dnešní době koupím, tak to raději vyzkouším ..
Bohužel jsem tomu dal šanci asi půl hodiny a nebaví mě to ..
Grafika - ok.
Celá hra mi přijde hrozně stereotypní a ničím zajímavá ... Už mě nebaví v každé hře dnešní doby používat ten "trapný stealth" který funguje všude takřka stejně, protože AI je na bodu mrazu ... Odstřelování mě teda taky moc nenadchlo ... a v téhle hře nevidím nic než průměrnou hru dnešní doby.
Spíš si kladu otázku v čem se tahle hra liší od ostatních tupejch "stříleček" ?
Bohužel jsem asi moc náročný a her, které me dokáží doopravdu zabavit vyjde během roku sotva 5 ...
@Chuck (28.06.2014 09:46): Zatím jsem odehrál 2 mise s kámošem v Coopu, tu kameru mám zaplou a za ty dvě mise se aktivovala tuším 1 nebo 2 krát. (Je to možná i tím, že většinou jsme likvidovali potichu nožem nebo Welrodem :D)
Já toho zatím moc neodehrál, ale každopádně to prostředí se mi líbí opravdu hodně, ovšem souhlasím, že ty rentgenové průstřely už být ve trojce nemusely. Ze začátku je to sice zajímavé, ale pak to spíš otravuje a především zpomaluje hru. Možná je to zdánlivá maličkost, ale ti nepřátelé by při pádu po headshotu mohli mít trochu přirozené pohyby a ne se sesunout jak hromádka cihel.
@pajmič (27.06.2014 22:51): Já bych teda tentokrát radši něco víc, než jen onanii nad lidskou anatomií v mizerně nadesignovaném koridoru. Něco alespoň vzdáleně se přibližující práci odstřelovače. Dvojka má do simulace snipera hodně daleko... sakra, vždyť se v té hře nedá ani pořádně sniperovat :) Přitom jednička byla hodně fajn hrou, Rebellion umí, tak snad to ukážou na trojce.
@Chuck (27.06.2014 23:13): Vzhledem k tomu, ze jsem si s 1 a 2 liboval, tak jsem stejnou zabavu ocekaval od tretiho dilu. Ale dobra, abych se prilis neukvapil, tak tomu dam jeste sanci a zkusim vice misi, treba to jeste prehodnotim.
@Marty34 (27.06.2014 19:42): Takže tomu prdneš 40 jen kůly tomu, že se ti z nějakého důvodu nelíbí prostředí. Graficky tam posun je, ne moc patrný, ale je, hlavně v nasvícení. Levely se mi též zdají o dost větší, a hlavně ne tak lineární jako ve dvojce.
Jasně hratelnost je stejná....co taky čekat od simulace snipera? Třeba by jsi chtěl aby jsi mězi náckama rozharoval kytičky nebo se snažil zavlažit vyprahlé pouštní pustiny svym chcanourem?
Tak toto mi na rozdíl od druhého dílu vůbec nesedlo. Asi je to tím, že mám tématiku světové války zasazenou do Evropy raději, než v nějaké Africe. Graficky vůbec žádný posun, dokonce se mi to zdálo horší. Po hratelnosti žádná změna.

PS: Roli v hodnoceni může hrát také hraní teto hry těsně po dohráni Watch dogs :)
@themacs (17.06.2014 20:01): Obávám se, že si tohle myslíme jen my dva. :-)

@LIUWIL (17.06.2014 21:03): Myslím si, že prostředí udělá z trojky velmi zajímavou hru, určité potíže asi budou tradičně v AI, ale jinak bych to viděl velmi nadějně. Něco novodobějšího ve stylu např. nového Wolfensteina by té hře prospělo určitě a asi nejvíc, ale s podobnými nápady asi autoři otálejí, a to nejen tady. :-)
Jednička byla parádní, ale jen ve své době. Na dnešní standardy je ta hra prostě mimo. Možná by to taky chtělo něco z modernějších válek. Udělat však nějakou "autentickou" hru by šlo asi těžko, protože standardní náplň práce je "ležet půl týdnu v blátě, rychlostí jednoho metru za minutu se plížit lesem a na konci týdne možná někoho zabít".
@Say (17.06.2014 18:08): Jednička už bohužel zestárla, i když bych asi neměl problém ji dát znovu a řekl bych, že z těch sniperských akcí určitě vede. A trojka z toho, co jsi zatím mohl vidět, se Ti taky moc nezdá? Já teda PPL vyhlížím už teď. :-)
Kdy už konečně snipování dostane pořádného zástupce mezi hrami?