No tak ono stahovat 15GB naistalovat si to a pak to samý znovu... Pokud to nějakej blázen na netu neudělal pro porovnání, tak bych bral rovnou dx11 verzi.

Je tedy divný, že hra nemá prostě jen dva exáče pro každou vezi jak je obvyklé.
Právě jsem tuto hru koupil na GOGu a jsou tam ke stažení dvě verze - jedna bez speciálního označení a jedna DirectX 11. Zkoušel někdo obě? Je v tom nějaký viditelný rozdíl?
Jedna z najlepších singleplayerových strieľačiek za posledné roky, pokračovanie je určite skvelá vec.
Ale dúfal som, že by mohli spraviť reboot/remake Blood
No a ted uz to nemuzu editovat. >:O

Tady - https:/www.youtube.com/watch/?v=jJ45LTOwiwg

Tohle uz by nemelo vest sem. ^_^
Shadow Warrior je parádní. Imho nejlepší FPSko za posledních 5 - 10 let. Originál v Classic Redux edici je ale ještě lepší!
Zatím jen někde v průběhu hry, ale opravdu solidní střílečka. A má to i slušný humor.

Sometimes you're the statue and sometimes you're the pigeon.
Today is more of a statue day.
@Garret (08.01.2014 15:43): jo to VCD je sranda - jsem si to párkrát rozehrál strávil jsem na tom asi 4 hodiny - ale stejně se mi nepodařilo všechno důkladně uklidit a najít všechny peníze.
Pak jsem se rozhodl že si raději zahraji znovu SW do třetice, zase na Heroickou obtížnost - už to byla úplná pohodička zvládnul jsem to asi během 16 hodin ( celkový herní čas mám 77 hodin, 88 secretů ( nějaké hodně dobré: tam kde je ten králík se svatým grálem jako u prvního SW, nebo ty dvě dívky z 1. SW v koupeně a Lo Wang jim říká že by si přál aby byli ve vysokém rozlišení ), 43 achievementů, podařilo se mi také náhodou odkrýt ten skrytý achievement - Alice in Shadowland - kdyby nekdo chtěl vědět co je třeba udělat: zabít 10 králíků kteří se vrátili zpět z podsvětí poté co jste je zabili -dají se lehce zabít mečem - tím energetickým úderem )
Mrazik vybira za svoje cestiny prachy, jo? A uz se naucil anglicky a cesky? Kdysi jsem utrpela setkani s jeho cestinou k Undying a bylo to takove bolestive.
@Garret (08.01.2014 15:43): Da se rict mrazik je borec :)... Skoda, ze to neni mnohem vic takovych..Je tu spousta nadeji, ale pak prijde to, ze clovek nema, cim to rozbalit zabalit a je to v cudu.

Je s tím strasneho sraní.Ja sam dobre vím, jake je s tim sraní+ bavil jsem se s typkem, co prekladal unepic a je to na dlouhou trat.

Bohuzel me mrzi, ze sice pozde, ale prece jen to mrazikovi docvaklo, jak to muze byt..Rikal jsem to porad.Ze proste se urci nejaka castka a pokad se vybere tak se cestina udela pro vsechny a pokad se vybere cast tak podle toho se pak udela jen pro ty lidi a klidne nejak, aby se nedala sirit.

Jenze je problem, ze je spousta Cechu socanu.... Oni se krouti i pri 20 korune..A pozor to jsou lide, co jsou v praci a maj to cim zaplatit.

Kdybych byl prachac tak tyhle akce klidne financuju, jako to delal xzone u par her.
A az budu mit primarni prijem a ne takove brigady nez najdu praci tak automatixky budu prispivat na tyhle akce..

Ja se ucil cely zivot NJ a proste naucit se AJ neni lehke a ne kazdy ovlada jazyk..Rozumim slovickum slovesum a tak a pak stejne nez si to clovek da dohromady to trva .. Napr jedno slovicko 20 vyrazu ...
@Najlvin (08.01.2014 16:22): To není tak těžké spočítat... tedy pokud máš k dispozici zdrojové texty nebo aspoň dobrý odhad. Překladatel má obvykle představu kolik stihne za hodinu přeložit, stejně tak pokud to někdy dělal za peníze, bude mít i vymyšlenou cenu za stránku/slovo. Pak už je to jen otázka odhadu, kolik práce navíc přidá intergace do hry a fakt, že se nejedná o souvislý text :-)
Btw. 150 Kč je +- obvyklá soukromnická cena za jednu stranu textu, tedy cca 250 slov.
@Garret (08.01.2014 15:43): Vypadá to, že si z toho někteří překladatelé udělali celkem dobrý kšeft. Vcelku by mě zajímalo, jaká je stanovená minimální částka pro překlad SW. Kdyby každé procento představovalo těch 150Kč, tak už je to docela pěkný přivýdělek :-)
Uz nekdo prispel MRazikovi na cestinu z vas ? :) 150 paypal 100 ,- bankovni prevod.

Docela se na to chystam mu je dat :)
Takže před chvílí dohráno na heroickou obtížnost.
V profilu mám počítač času hraní na 61 hodinách.
Tak a teď se pustím do toho: *Důkladného úklidu vnitřností*
Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior

prošlo by to schvalováním? je to samostatně spustitelné, ale je potřeba vlastnit SW...
Takže dohráno na Šílenou obtížnost - závěr přiměřeně těžký ( ty závěrečné vlny nepřátel a pak ten finální boss - mi dali dost zabrat než jsem přišel na dobrou taktiku jak se s nimi vypořádat ).
A pak jsem si hru rozehrál znovu na Hrdinskou obtížnost ( zatím dokončet 1. Level ) - není možné si hru uložit ani nejsou checkpointy.
Tak zrovna tady je nejtěžší fakt tuhá, prvních pár levelů jde, ale ke konci, kde jsou vlny nepřátel už hodně upřímné, je to bez chcípnutí otázka hromady pokusů - zatím jsem tuhle obtížnost odložil :)
Takže původního SW jsem dohrál už 3* + datadisky každý jednou vše na nejtěžší,
Takže tohohle hraju hned na Šílenou obtížnost.
Zatím jsem velmi spokojen - a pomalu těm soubojům přicházím na kloub ( jsem na začátku 3. kapitoly )
Jen to *trochu* přehnali s tou neralistickou zničitelností / explozivitou nejrůznějších předmětů ( především auta, herní automaty ) - to stačí i jen seknout katanou nebo párkrát hodit hvězdici - takže se nevybouchlá auta stávají dosti nebezpečnou překážkou a je lépe je hned zneškodnit z dálky.
Hraju to s tou katanou z původního SW.
Shadow Warrior je již k dostání i v krabicové verzi u Cinemaxu - v Game za 599 Kč.
@Bodkin (03.11.2013 20:43): No vidíš, a mě jejich představa oldschool fps vyhovuje, Blood jsem měl rád stejně jako Shadow Warrior nebo Outlaws (ikdyž jsem ho nikdy nedohrál), takže bych si jejich verzi moc rád nechal líbit. Shadow Warrior mě dost příjemně překvapil. Hlavně kvalita writing je oproti otřesnému Hard Reset úplně v jiné lize.
@Paul (03.11.2013 20:17): Haters nahraď gurmáni a budu s tebou souhlasit.

Já jen, že představa jak má vypadat oldschool FPS dle Sviní je odlišná od představy, kterou chovám já. A když to prznění prováděli na vlastní IP, či na IP, ke které nechovám až tak vřelé city, tak je mi to docela fuk. Ale kdyby měli s velkou slávou prznit ze všech her zrovna BLOOD... brrrr

Ať si jdou laskavě dělat vlastní IP a neničí už další vzpomínky.