@Karasman (13.03.2024 07:45): no, já jak blbec koupil Shadow Gambit tu nejdražší edici, kde byla část prostředků vyloženě jako odměna autorům bez nějakého přidaného obsahu a stejně skočili jak skončili..

A to pak vydali ještě placená DLC, ale tam už si na slevu počkám, když už ty peníze stejně nepůjdou do vývoje další hry..
@Jumas (komentář): Jestli tě tenhle typ her baví, což vypadá že jo, tak z Depserados 3 budeš nadšený. Já zrovna včera dohrál ty tři mise z DLC a hned bych si dal nášup. Strašně doufám, že Shadow Gambit se objeví v zítřejším Steam sale v nějaké pěkné slevě a kdyžtak hned beru...
@Jumas (komentář): pěkný komentář. Člověk se dozvěděl vše, co potreboval.:-) Jakou jsi měl herní dobu?

Jinak v Desperados 3 naštěstí svazovat jde. Bez toho by to ani nešlo hrát.:-D
Nemá někdo nějaké nové info k tomu německému projektu od Mimimi, když už je Aiko's Choice venku? Koukal jsem, že to má být něco s finanční podporou německé vlády, tak jsem doufal, že by to mohlo být nové Commandos, ale na tom prý pracuje Claymore game studios. Nevím, jestli je ta vládní podpora v přímém vztahu k tématu hry, nebo prostě jako obecný grant k čemukoliv.
@pajmič (26.03.2021 17:33): Tak Desperados 3 uz jsou hotove, vyvojari jsou nejspis stale v predprodukci noveho titulu, level designeri nemaji co delat, tak si rekli, ze udelaji par levelu pro Blades. Tezko rict, doufejme, ze to neni predzvest financnich problemu studia, to by me hodne mrzelo. Uz driv zminili, ze pracuji na nove hre stejneho zanru, tak snad tim nemysleli jen tento pridavek.
Zírím a nestačím se divit, i když bych si to rád zahrál na PS5, důvodu zní logicky a Mimimi mě ještě nikdy nezklamalo. Shut up and take my money.
Toto je prazvlášní oznámení. Logicky bych čekal oznámení pokračování, ne dlc ke skoro 5 let staré hře.