Sam & Max Season One - Episode 6: Bright Side of the Moon

Sam & Max Save the World - Episode 6: Bright Side of the Moon, Sam & Max 106: Bright Side of the Moon

10.05.2007
15.10.2008
17.06.2009
02.12.2020
10.08.2021

V poslední epizodě sezóny se Sam s Maxem vydají na Měsíc, kde konfrontují osobu, která je zodpovědná za všechny jejich předchozí případy. Jak dopadne velkolepé finále první sezóny? Kdo je hlavní zloduch? A jak se člověk dostane na Měsíc?

Jaké je zakončení sezóny? Je to očekávané velkolepé finále s překvapivým odhalením?

Inu, jak se to vezme.

Poslední díl je trochu rozporuplný, tedy aspoň pro mne. Vadilo mi, že hlavního padoucha známe už od začátku, i když jeho "herecký" výkon na konci je na Oscara. Vadilo mi, že měsíc je nudný. Opravdu, nic moc tam není, je to taková nuda, no. Ale zase se tam můžete svézt na horské dráze.

Myslím, že tak ulítlá série her by si zasloužila důstojnější a hlavně zapeklitější finále, protože příběh je hrozně plytký. Všechno je už od začátku nalajnované a vy se jen snažíte dopracovat se již ke známému cíli.

Na druhou stranu tu zase uvidíte Maxe tak, jak jste ho ještě neviděli;)

Pořád je to skvělá adventura, ale řadil bych ho tak k prvnímu dílu

Řazení epizod podle oblíbenosti od nejlepší po nejhorší: 5 4 3 2 6 1.

Jsem zatraceně rád, že mi LEVEL umožnil zahrát si tuhle sérii adventur a užít si skoro filmový zážitek. Nejlepší je si to dát od začátku a hned po sobě. Za dva dny byste to měli určitě dát.

Pro: To co v epizodě jedna

Proti: Čekal jsem velkolepější finále

Muselo to přijít...a je to tady závěr skvělé první série adventur o dvojici zvířecích detektivů.

Jak jsem říkal je tu závěr celé série a aby byl něčím odlišný tak se děj skoro celý odehrává na měsíci...nic moc změna ? No a pak je tu záporák Hugh Bliss. Je nutno říci že této postavě role záporáka naprosto sedla a pro mě se stává tato postava v sérii opravdu legendární.

Takže finále se neskutečně povedlo bylo nabouchnuté humorem až po okraj a skvělý záporák je jen třešnička na vrh.

Pro: Skvělý záporák,lokace měsíc,Humor,závěrečné titulky (tím to nemyslím špatně ale animace na konci se vážně povedla :D)

Proti: Obtížnost

Napriek stále vtipnému humoru, zábavnému záporákovi, pastelkovým lokáciam i zaujímavému zakončeniu príbehu som nebol záverom omráčený. To je asi hlavne tým, že skôr než gradácie, som sa dočkal jednoducho ďalšej epizódy a mal som teda dojem, že sezóna svoje najväčšie triumfy podala už v priebehu sezóny (najmä epizódy 2 a 4).

Pro: záporák, humor a príbeh fungujú...

Proti: ...ale v zásade je to stále to isté