Sam & Max Season One - Episode 4: Abe Lincoln Must Die!

Sam & Max Save the World - Episode 4: Abe Lincoln Must Die

09.03.2007
15.10.2008
17.06.2009
02.12.2020
10.08.2021

freeware (dříve placená hra)

Prezident se zbláznil! Schvaluje šílené zakony (jako třeba povinné objímání) a jeho řeči dávají smysl pouze těžce podnapilým lidem. Sam a Max se budou muset vypravit přímo do Bílého Domu a natlouct do prezidenta trochu příčetnosti. Dokáží se ale postavit obživlé soše nejoblíbenějšího prezidenta Spojených Států - Abrahamovi Lincolnovi? Není to další případ hypnózy? A zvládne být Max novým prezidentem? Příběh pokračuje v dalších dílech sezóny.

Tato epizoda byla na PC uvolněna zdarma ke stažení.

Druhá polovina sezóny je lepší, o tom žádná a začíná touhle epizodou, která je zaručeně nejulítlejší. Myslím příběhem, logicky, protože technicky jsou na tom všechny epizody stejně. I když, v této epizodě jsem měl zase citelné problémy s kamerou, které prudily hlavně před Bílým Domem, jelikož tahle lokace je rozsáhlejší a proto klikáte, klikáte, Sam jde na určené místo, jenže najednou kamera přeskočí a Sam jde úplně jinam. Hratelnosti to sice nějak extrémně nevadí, ale občas to prudí, to jo. Vtípky jsou zase o třídu výš než v předchozích epizodách, zvlášť začínají mít grády po volbách.

Pro mne to byl také nejspíš nejtěžší díl a jak píše Pooky, taky jsem se mrknul do návodu. Nicméně výčitky z toho nemám, protože u hraní každé epizody jsem měl chuť si lehnout a sledovat to jako epizodu kresleného seriálu. Což mi také bylo řečeno: "To tě baví, dívat se na pohádky?" Lehnout jsem si ale nemohl, páč musím hru ovládat, že jo. Ale byl by z toho fajn seriál.

Pro: Lepší než první 3, hudba, vtip, Max prezidentem, ulítlý příběh

Proti: Problémy s kamerou se vrátily, je to asi nejtěžší epizoda

Lincoln ožil !

Bohužel toto není výrok nějakého zbloudilého opilce ale bohužel je to skutečnost.
Socha Lincolna ožila a to pomocí jednoho zvláštního člověkaAno je to ten chlápek z medvědí mafie :D .

Po minulém díle kde se to teprve schylovalo k ještě většímu a kvalitnějšímu blázinci tak tím to dílem už blázinec vypukl naplno a to naprosto skvělou a výborně podanou zápletkou která je protkána i jedním hudebním číslem.
Mezi staré známé se přiřadily nové postavy které nás začnou provázet ostatními díly ať už Hlava Abe Lincolna nebo člen ochranky který to na parketu umí rozjet :D

Takže to sečtěme...Staré známé postavy,skvěle napsané nové charaktery,vysoká obtížnost,zábavný příběh a zase krátká herní doba. Holt jeden z nejlepších dílů série

Pro: Nové postavy,Humor,příběh

Proti: obtížnost,kamera,