Díky všem za reakce...

To je důvod proč sem tak rád chodím, ať mám názor jaký mám, vždycky se tu o tom dokážeme pobavit, jako civilizovaná společnost :D
I takoví lidé se najdou, jako je Marez :) já to respektuji a dal jsem ti +

ale ... bghsghghgb... !! ok :D
Funguje to v pohodě i na původní CD verzi nebo GOG. Akorát je potřeba si správně přečíst postup instalace a nezmatkovat.
Musím stáhnout i ten původní mod?
Lze aplikovat na steam verzi?
Do jaké složky, se ti kopíruje? je na to složka mod? / nevím, nepamatuju, nemám staženo /
@Chuck (27.01.2016 08:56): Tyjo, tak to už nevím. Ale jsem přesvědčen u Kesslera se stačí jen dotknout vzduchu kolem něj a hned leží. Ten určitě umírá po prvním kopanci. Na ženských jsem to tento playthrough nezkoušel, příčilo se mi už i zabíjení členek gangu v AC: Syndicate. Už ten žaludek není co býval.. :D

Ale jak tak koukám, nejsem sám kdo furt dokola zabíjel Kesslera (youtube).. a teď jestli by to bylo tak lákavé, kdyby se zaměřovač nezměnil v tu značku zákazu. Kdyby byl furt stejný. Byla by stejná chuť od něj střílet? :D Podle mě ani ne a ta hra je plná takových podprahových lákadel.. :D plus hrát to jako prvňáček :D
Také bylo docela vtipné kopat do Kesslera a testovat na jakou vzdálenost umře, respektive dosah kopance. Nebo zkoušet kde všude můžu střelit (kolik cm mimo) aby i tak umřel. Za ten load to tehdy stálo.. celkově ta hra dělá nehezké věci s lidskou myslí.. :D
@Bodkin (12.06.2015 13:33): to já dam asi taky, ale bojim se že budu hodně umírat :-) ale věřim si a rozhodně nejsem srab!

můžete sem rovnou sázet singleplayerový mody co přidávají mise, nechce se mi tu projíždět diskuze kde co je
Já to dohrál znovu tenhle týden. Dal jsme tam novej VENOM 3 a celkem mě překvapila tuhost. Hlavně ti ubersoldati byly až přehnaně vytuhlý. I po letech stále super hra.

Teď hraju wolfa 2009. Je to dost jiné. Grafika je pěkná. Překvapiy mě efekty výbuchů, voda, oheň, atd.. Hratelnost dost narušuje hledání zlata. Asi se na to vyprdnu. Střílí se ale taky dobře.
Razantně jsem zredukoval počet rozehraných her, odinstaloval sem vše co sem už dlouho nehrál a rozjedu znova to co mám opravdu rád! :-) už nejméně po desátý! Tak snad to na mě nebude moc těžký :D
@Cobot (05.03.2015 22:38): Vzpomínám si akorát, že tady mi to hned po spuštění také kolísalo a nechápal jsem :) Nicméně pak to už nedělalo, takže jsem to v klidu vypnul, že je to Ok. Jinak bych proklínal tu novou verzi modu :) Tamní diskuze je super, Tarhiel díky ní vyřešil jeden svůj problém, který nejdříve reportoval mně. Tudíž velká pravděpodobnost, že ti tam s tím poradí někdo.

Dle zapnutého Bandicamu mi to jelo 90 FPS, ale netuším, jestli fakt tolik. K výkyvům v plynulosti ale nedocházelo vůbec. Prostřílel jsem se až na střechu. Měl jsem ještě zapnutý D3DOverrider.
@PavelU (05.03.2015 22:35): No já to teď jenom pustil V cele 60 a sotva vejdu do chodby tak to padne na 30 pak zas 60. Na moddb není u modu skoro žádná diskuze. Nemo to nějaký webovky nebo forum?
@PavelU (01.03.2015 06:47): Tak jsem tam dal ten Venom a vypadá to opravdu moc pěkně. Widescren funguje a k tomu lepší grafika. Jediná vada na kráse, že mi to občas padá ke 30FPS.. Co s tím..?
@pajmič (komentář): dávám za pravdu,tato hra své zvláštní kouzlo,které člověka nutí si jí i po letech zahrát,nevím jestli je to tím prostředím,barvama,nebo hudbou.prostě člověka chytí za srdíčko a nepustí...
Venom Mod funguje krásně i s příběhovými add-ony (TimeGate, Project 51). Hra je s tím prozářena, oživena, na to stáří to nevypadá. Nově zpracované zbraně jsou pěkné, po nepřátelích zůstane krev. Perfektní věc.
@Poseiidon (24.09.2014 21:39): Coop znamena kooperacia hracov, je jedno kolkych. Skratka hraju spolu v spolupraci, vacsinou byvaju hry pre 2 hracov hrajucich spolu ale moze byt aj viac kludne.

Napr. hra Portal 2 ma dokonalu coop kampan pre 2 spoluhracov, ktori hraju sucasne a navzajom sa doplnaju a pomahaju si a vobec nehraju na jednom pocitaci ani cez LAN (co je iba sposob pripojenia). Podobne napr. Trine 2, Sniper Elite 2 atd..... tych hier je uz dnes vela.

Coop je herny mod (sposob hrania) a nema vobec nic spolocne so sposobom pripojenia/prepojenia hracov (LAN, Splitscreen, Hot-Seat atd).

BTW - zavodenie proti sebe na jednom PC nie je vlastne coop ale normalny multak proti sebe kedze Coop je spolupraca nie protihra.

Zaujimava je potom napr. hra Heroes of M&M kde mozu hrat v coope 2 vs 2 proti sebe a na jednom PC :-) Podobne Magic 2014 kde mozu hrat 2vs2 cez internetove pripojenie.
No ja jsem si pod tim neco takovyho predstavoval, treba u zavodni hry Toca race driver 2 a 3 je mod kde se da obrazovka rozdelit na pul vertikalne nebo horizontalne a dva hraci zavodi na jednom monitoru..
mazar1234: Tak to uz zas je klasickej lan mod ne? Jinak nekdo zminoval Hamachi na hrani v LAN rezimu, ale treba takyTunngle je suprovej.