Na Moddb je zcela určitě coop do kampaně RTCW. Velmi slušné dílko s řadou nastavení. Díky společným předmětům pro všechny hráče a možnosti prohazovat si zbraně i munici, je tam velký důraz na spolupráci. Dokonce i stealth mise jsou stále stealth, byť je možné je za určité podmínky projít i v rambo stylu.
@Pacman13 (23.09.2014 20:49): Díky za zmínku o Projectu 51, tím víc jsem na to zvědav. Já před spousty let viděl z těchto velkých mission packů pouze hafec screenů a fakt jsem koukal, jakou komunitu okolo sebe hra má!

RtCW jsem hrál už fakt dávno, ještě když to nebyla ani rok stará hra :) Ale regulérně dohráno až v létě 2003.
Přehled všech add-onů do hry, které mě momentálně zajímají.

Time Gate - Download
Stalingrad - Download, http://www.gamefront.com/files/17072247/sp_sound_patch_stalingrad_se.zip" >patch

Operation Trondheim I. – Special Forces - (Complete Trilogy Series Download, English Translation
Operation Trondheim II. – Red Alert
Operation Trondheim III. – Iron Cross

Project 51 - Download a EN Patch. Podrobnosti ohledně instalace v zajímavostech.
Ghosts of War - Download, English Translation
Vendetta - Download
RTCW SP Mappack - Download
Saboteur - Download
Operation Vorsichtig - Download
Vovstein_Mappack - Download
The Rate is More Than Life - Download
Devil's Manor 2: Edge of Darkness - Download, včetně anglického překladu.

Základní hra zatím baví hodně, až se tomu divím. Z modů nainstalován TimeGate a Project 51.
@Poseiidon (06.05.2014 12:12): Však jo, já taky mluvím hlavně o čištění registrů, ta historie webů apod. v tuhle chvíli pro Coldplaze důležitá není. Tenhle postup, který uvádíš, jsem pro promazání registrů po neúplné odinstalaci nepoužil, jelikož mám za to, že by mohl stačit ten mnou zmíněný postup.
@Chuck (06.05.2014 08:12): Cleaner je dobrej, taky ho pouzivam, ale je nutny si tam pred cistenim nastavit jen to co chce smazat. Prednastavenej je tak ze ti smaze i historii webu, hesla na strankach atd, coz pak muze byt nemily prekvapko :-)Ale vylozene na registry hry by to melo jit v Cleaneru tak, ze vejde do sekce Nastroje a tam vyhleda program(hru) a da Vymazat zaznam. Jinak jsem se docetl, ze modifikace tehle hry Time Gate cesky nadaboval Fenix pro Dabing. Time gate dabing
@Coldplaz (06.05.2014 00:01): Muzes pouzit na registry napr program Vit Registry fix (neni problem vyguglit) a v nem je sekce Software a v ni pak sekce Spolecnost a Program. Muzes v sekci "Program" najit Return to Castle Wolfenstein, oznacit polozku zaskrtnutim ctverecku a dat Smazat. Nebo rychleji--muzes najit v sekci "Spolecnost" vydavatele teto hry(je to dle abecedy, tim se to lip hleda a v mym pripade to byla spolecnost Activision ) a tak najit v pohode program Return to Castle Wolfenstein a dat smazat. Tak vymazes registry jen te hry a nemusis mit strach ze se ti smaze neco co bys nechtel. Pokud to nechces resit takhle, tak muzes zkusit z Program files vyhodit komplet celou slozku s nainstalovanou hrou( slozka Return to Castle Wolfenstein bude ve slozce Activision) a nainstaluj vse znovu. Ale 100% uspech na tvuj problem je smazani zaznamu v tech registrech.

@Coldplaz (06.05.2014 00:01): Máš v podstatě několik možností:

1) Nakopírovat hru do stejného adresáře, který jsi použil posledně (což si už asi nepamatuješ, nicméně v registrech tato informace také bude). Případně ji nakopírovat kamkoli jinam a použít crack
2) Promazat komplet registry, ve kterých je uložena informace o RtCW (snadno se to řekne, pokud nevíš, co přesně smazat, klidně můžeš rozdrbat cokoli jiného)
3) Použít na vyčištění registrů speciální program. Osobně používám ccleaner
OK, mám taký malý problém, nedávno som sa snažil hru znova nainštalovať, lebo som dúfal že mi teraz na Windows 7 pôjde lebo som našiel patch, ale zistil som, že som hru poriadne neodinštaloval a keď dám autorun, tak tam je len možnosť Play a uninstall nefunguje, čo by som mal urobiť? Viem že vymazať nejaké reg súbory, ale neviem ktoré.
@ViRus (24.03.2014 22:40): To tam bylo určitě, pak taky podpora nějakých 21:9 nebo 4K věcí... brrr.

Ale jde vidět, že jsem to věky nehrál. První level jsem nezvládl dát jen nožem a bez alarmu jak jsem byl naučený a v tom druhém jsem se na moment ztratil.
Ok, stačilo jen smazat wolfconfig.cfg v podadresáři \Main\ a frčí to jako ďábel
@Bodkin (24.03.2014 21:59): Já do té hry nikdy nic necpal (při posledním hraní jsem jen vyzkoušel český dabing, abych už konečně věděl, co se v těch cutscénách řeší :-D ) a ohledně rozlišení jsem v panelu nVidia nastavil ořezání okrajů, aby to nebylo hnusně roztáhlé.
Nu tak jsem nainstaloval uo patch 1.42c a rázem mi to nejede, stejný potíž jako u id enginu 5

Sakra práce
Sice jsem ji hrál z DVD, ale při změně rozlišení na 1920x1080 jsem se nedostal přes první act nebo co to je, jak se dostáváte z lanovky..
Před pár týdny jsem hru instaloval, ale vůbec mi nešla spustit :( Jiné hry na totožném enginu (Elite Force, Jedi Knight, Jedi Academy) mi přitom fungují bez problému. Leda zaktualizovat drivery, directx... Protože mi nešla ani jedna freewarovka samostatně spustitelná, která využívala RtCW.
Z nějakého důvodu jsem dostal hroznou chuť na RtCW. Jak je to se Steam verzí pod Win 7? Nějaké potíže, problémy?

Je na to widescreen mod nebo to zvládá samo?
Nemluvim o Stalingradu, to je nejaka modifikace k teto hre? No rozhodne to prochazka ruzovou zahradou neni :-) Jsem mrtvej kazdou chvili :-)