Reprobates

Nedávno jsem narazil na tenhle článek, kde do diskuze napsal bývalý vývojář hry pár zajímavostí. Dost to vysvětluje, proč je hra taková, jaká je.
Teoreticky se dá hra rozjet na windows 7 s posledním cz patchem 1.3.3 a "záložním exáčem" 1.2.14 (německá verze). Nemusí se ani nastavovat režim kompatibility ani režim správce. Nevím ale jestli se neobjeví nějaké bugy (vzhledem k rozdílným verzím souborů) a ani to nehodlám testovat, ten začátek mě dokonale odradil, takže dávám hru k ledu.
Tak tolik se zas neděje... Doufám, že tuhle informací vypustím co nejdříve z hlavy. :-) Spíš jsem chtěl, aby ostatní nedopadli jako já, proto jsem to napsal :-)
Lukaskon: Komentář pěkný, jen by bylo fajn dát větu: "Jediný koho mi bylo líto a nad jehož smrtí jsem se pozastavil byla Danica, ale tím to haslo." do spoileru. :-) Pro mě, který jsem to ještě nedohrál, to byla informace, kterou jsem moc neocenil...
Ze zvědavosti jsem vyzkoušel francouzské i německé demo a obě mi na sedmičkách fungují a to jsem nemusel ani nic nastavovat v kompatibilitě apod. Takže problém bude asi v tvém počítači...
Jinak francouzské demo se od německého liší tím, že je tam navíc ještě jedna minihra a hratelná ukázka začátku hry.
Francouzské demo po nainstalování sice spustím, ale v menu nejde na nic kliknout
Mně to taky na sedmičkách nejede, a ani na Vistách. Originální kopie by šlapat měla, ale neoriginální nefunguje (díky špatnému cracku)...
Funguje tato hra pod Windows 7? Nějak se mi nedaří ji spustit :-( "Program přestal pracovat" mi hlásí