Sice jsem dal +, ale co konkrétně bys ještě chtěl vědět? Mně přijde, že bylo řečeno všechno.
Dal jsem to já, musíš taky. V Portalu netřeba se vzdávat. To takový Limbo mi přišlo stokrát horší :-D
tak jsem už šestnáctky a je to ještě horší, absolutně netuším :-) No asi jsem prostě blbej :-)
a teď když se na to kolo dívám na youtubue, tak zjišťuju, jak jsem si to udělal ve dvou krocích daleko těžší :-) no nic... to jenom dokazuje, jak te hra dobrá, že se to dá fakt vyřešit několika způsoby
Trochu se divím, jak všichni píšou, že obtížnost je lehká. Nemyslím, že bych byl na tom s IQ zas až tak špatně, ale asi u pěti komor jsem fakt dumal několik minut. Ve dvou případech dokonce dvacet. Tak si říkám, jestli jsou tu všichni tak inteligentní, že hned vědí, ale myslím, že oproti jedničce je to fakt obtížnostní skok vzhůru. Respektive, jak píše CoolM11, je to jak na houpačce, někdy je to zase docela jednoduchý no.

Zrovna jsem dokončil chamber číslo 15 z osmý kapitoly a ta mi přišla jako asi nejkomplexnější chamber vůbec z obou her. Možná jsem jenom blbej, ale byl jsem docela hrdej na sebe, když mi to docvaklo :-) a nemůžu si pomoct, nějak nevěřím, že by zrovna tuhle místnost většina hráčů zvládla jen tak za minutu :-)
Já bych nejraději daroval celý Portal 2, ale už se ho asi do smrti nezbavím :(
Mám na steamu kupon na 75% slevu, hru ale už mám. Chce to někdo? :-) Platí do 30.8.
Tak jsem to rozehrál a zatím to působí moc dobře. Oproti jedničce je to poněkud záhul na oči, přeci jen je ta grafika taková členitější. Trošku mě zarazila prodleva myši, ale stačilo z tripple buffer to hodit jen na double. Plynulý je to pořád krásně.
Snad jedinou věcí, co mi trochu vadí, že v jedničce se dalo podle zaměřovače poznat, jestli na to či ono místo jde vystřelit portál nebo ne. Tady to nejde.
Zrovna to hraju, jsem v Chapter 7 a je to o hodně lepší než jsem čekal. Stojí to rozhodně za víc než jen 5€.
Tiež sa tak tešíte na utorok?
Level editor je presne to, čo Portal potreboval...

Nekonečná zábava môže začať =)
DLC je dlouhé asi dvě hodiny. Obtížnost je ke konci příjemně vysoká.
- před 2 dny jsem hru dohrál - to finále bylo opravdu skvělé. chvíly jsem si myslel že mě ty střílny rozstřílejí

nějaké skvělá hláška:
Já vím že to zní sprostě. Neříkám že ne. Zní to sprostě. Ale není to tak. Nasaď mě na něj. Zasuň ho tam.

nejlepší scéna v 9. kapitole:

jak mě přesvědčuje abych se zabyl sám skokem do té propasti - viz video: , taky jsem nahrál všechny ty finální hlášky / vtípky

tááák...

"Peer Review" continues the cooperative exploits of Atlas and P-Body, the two beloved robot protagonists in Portal 2's co-op campaign. GLaDOS will also be featured as the two tackle a new co-op test track. However, the DLC will also include a Challenge mode for both co-op and single-player with full leaderboard support.
Zajímavé, jak v sobě hra nese svižnou, akční a jednoduchou hratelnost a při tom se jedná o tak logickou a promakanou záležitost.
Bravo jen tak dál.