Jeden den do 22. září - což je poslední možný termín v mezeře 5-22. září ve které VALVe slíbilo Portal 2 DLC. Zítřkem končí léto...
Kde je moje DLC? Y_Y
Co se mi na ní dost nelíbilo byla zaprvý nevyváženost, ale hlavně že na vše byla jen jedna cesta jak to zvládnout. vyjímečně dvě, když jsi udělal něco, s čím autoři nepočítali.
Jj, díky, nějak jsem to přehlédl. Nicméně jak jsem psal, není to moc hra pro mě. Možná jí ještě někdy dám šanci:-)
Mě naopak titulky dost rušily, protože tam zabírají asi čtvrtinu obrazovky. Vypnul jsem je asi po dvou levelech...
Opravdu to tam je. Dokonce v takový míře, že se dají zapnout titulky pro neslyšící. Je to v nastavení zvuku (v en asi Audio) pod položkou "Skryté titulky".
---zapnutí titulků:

Jojo, to nastavení tam je, nevím přesně kde z hlavy. Doporučuji zapnout - já se sice angličtině věnuji, je to můj koníček i studijní obor, ale Wheatley je tak ukecaný, že jsem se občas nechytal a občas byl líný dávat takový pozor

Fakt, bez nich si to tak neužiješ. Zkus prolézt všechny nastavení, občas to vývojáři nedávají do AUDIO, ale třeba GAMEPLAY, nebo jiných schovek.
Á "Patent Pending" - asi fakt nejlepší...:)
Jen nevím, jestli jsem tam jeden puzzle nepodvedl (házením kostkou...:) )...:)
Teď jsem dohrál "Infinifling" - není to špatná mapa, ale "Edifice" mi přišlo jako větší výzva. A hlavně bylo delší...
http://saveandquitgaming.com/portal-2-co ... ilable-for-download/ - Výherci v soutěži o nejlepší Portal 2 fan mapu.
1. místo: Patent Pending - http://forums.thinkingwithportals.com/downloads.php?view=detail&df_id=861
2. místo: Infinifling - http://forums.thinkingwithportals.com/downloads.php?view=detail&df_id=602
Honorable mention: "Edifice" - http://forums.thinkingwithportals.com/downloads.php?view=detail&df_id=602

Zatím jsem zahrál "Edifice" a je to fakt dobré...:)
Chce ještě někdo coop? Domluvy do pošty prosím, jelikož někdy zapomenu že jsem do diskuze něco napsala a sice mám zakšrnuto ke sledování mnoho diskuzí, nelezu vždy všude.
BTW já podle Steamu dojel singl při druhém hraní (první bylo na PS3, druhé na PC) za 3 a půl hodiny... Doufám, že Steam to změřil blbě, pač mi to přišlo delší.
Toz tak my jsme vcera co-op dohrali za 7,5 hodin. To ujde, o krapet delsi nez singl, ale stejne me to prislo nejaky kratsi :)
A obtiznost byla ve stylu "jaaaaaaaj, co mame delat" > chvilka cumeni > "ízy pízy".
Stačí říct. :-)

Zatím co jsem hrál s náhodnými kolemjdoucími, tak mě až zarazilo kolik je ve hře exploitů. Na můj vkus až příliš... Snad to v Challenge mapách lépe ošetří.
Dál je tam virtuální ukazovátko pokud potřebuješ parťákovi ukázat kam mrsknout portál a odpočet pokud potřebujete něco vykonat synchronizovaně.
Horic: Ano, v Coopu je pár gest (mají mimochodem strašně pitomé ikony), jako plácnutí si, kámen-nůžky-papír, tanec apod.
Coop u týhle hry by mě fakt zajímal.. na žádný videa jsem se nedíval, ale jsou tam prej možný nějaký příkazy pro aktivitu.. Třeba facka tomu druhému robotovi.
Bylo mi to pouze řečeno, nevím zda-li je to pravda
To už je dle mého horší to, jak Wheatley Chell několikrát navádí k sebevraždě. Ale to je všude něco, to už byste nemohli hrát ani hledání min. Znáte to - aktivní blbec je horší jak třídní nepřítel...
Tahle věta se tam hodí, ne že ne. Vždyť nemalá část deprivačních metod GlaDOSu se točí kolem rodiny Chell...

A vůbec, pod hodnocení "T" se schovávají daleko větší zvěrstva než tohle (i vytržené z kontextu).
Ježiš ty Američani fakt neví, jak na sebe upoutat pozornost. Je to v kontextu té hry a tak malé dítě s tím nemůže mít problém. Pouze její otec z toho dělá katastrofu, místo toho, aby jí vysvětlil, jak to celé vlastně je. Nebo naopak by to měl nechat být, zbytečně to nerozmazávat. Na druhou stranu je docela zvláštní, že tam Valve tenhle docela drsný vtip nechali. Celkově těch různých hlášek je tam na hodnocení E10+ docela dost a děti je nemůžou dost dobře chápat.
sou to veci vytrzene z kontextu a pkud si ta cincangconk neuvedomila, ze to asi nebudou jeji rodice, tak je spis chyba v otci, ktery si s ni mel promluvit, dle videa je holka vysmata jako vydra s gamepadem, takze mozna si to spis vzal otec nez dcera, ktera je kost a kuze(jako tucka? :D), je to trapne a snadne se trefovat do her, ale vzdycky je to jen za ucelem neopravnene demoralizace, pche...
Fg: Můj jedenáctiletý bratr to dvakrát dohrál a nemůže si to vynachválit. :) Ale adoptovaný není. :)
Hej, jako.. to mě štve, ten robůtek. Nevím jak se jmenuje.. on mě zradil, parchant :D
Jinak začátek 6 nebo 7 chamberu.. asi spíš 6
Zvyšuju hodnocení, hraju to potřetí a pořád se skvěle bavím. Ta hra je prostě parádní!
czKarlos: Prečo neberieš do úvahy napr. fakt, že ten čo tomu dá menej ako 90% môže byť starší a mať odohraných viac hier, videl/zažil viac humoru, čiže ho to tak neprekvapí a nepríde mu to také úžasné? A ako si nižšie napísal "moc nymšlenej na to, aby dal dobrou známku něčemu, z čeho je 99% veřejnosti nadšeno." - to nie je argument, prečo by to mala byť namyslenosť. Ak je všeobecne z niečoho verejnosť nadšená tak je to komerčné, masový produkt, ktorý je častokrát gýčový. Z naozaj kvalitných vecí a umenia nikdy nie je 99% verejnosti nadšenej. :)
Ano, je mi 16
Ano, spoustě her jsem dal 90%+
Hodnotím hry podle toho, jak jsem se bavil a u Portalu 2 jsem se bavil (krom loadingů) od prvního do posledního frameu.
Ale Portal 1 a 2 jsou tak úžasný hry s vtipnym příběhem, skvělejma hláškama, krásnýma texturama, nápadem ... že ten co dá pod 90% musí bejt strašnej suchar bez fantazie + to co jsem psal jako první...
S tou nuceností taky souhlasím, a to mi 16 už delší dobu není:). Vadilo mi to ale hlavně v těch prvních místnostech, kde furt mele ten mužskej hlas. Vtípky v podání GlaDOS či Wheatleyho mi nevadily.
Nevim co tim myslite. 'Nuceny' je zde vyznamove i pravopisne spravne - vystihuje to presne to, jak humor v Portalu 2 nekdy pusobi.

A prestante tu uz kurna brecet! Tak to holt jinym lidem neprijde tak dobre jako vam, co na tom zalezi. Portal 2 nepusobi (alespon na me ne) jako naprosto TOP titul. Na to je v nem toho malo a originalni uz take neni tak jako prvni dil.
Bože však má 16, vtedy má každý pravdu a všetko je super (okrem rodičov ofc!). :D

Eru: Ešte keby si tak komentáre hodnotil podľa toho ako sú kvalitné a nie ako sa zhodujú s tvojim ohodnotením hry. :D
btw: "jak se mi hra líbila" od "jak ji považuji za kvalitní" nikdy úplne neoddelíš, lebo práve tvoj subjektívny názor ti predurčuje "líbivost" toho, čo považuješ za kvalitné.