@Gordon (12.12.2016 16:46): Jediné, co řekneš, bude "Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!"

@Zoltan (12.12.2016 16:47): Drolin je kámoš, takže na něj budu hodnej, nic extra nečekejte.

@BINGMAN (12.12.2016 18:06): Tak každopádně, moje hry obsahují propracovaný lore a jednotlivé epizody se budou vzájemně proplétat.

@valcik (12.12.2016 18:08): Původně jsem chtěl, aby se Walome na několika místech objevil a všechno po svém komentoval, ale to by znamenalo vytvoření několika dalších cutscén a to je časově dost náročné. Takže jsem tuhle část vyškrtl. To je bohužel realita herního vývoje - musíte dělat kompromisy, nejde tam nacpat vše co si vymyslíte. Dan Vávra by mohl vyprávět...
Z Walomeho by bol dobrý easter egg. Postavička, ktorá cez každú hernú obrazovku prebehne s výkrikom „Hipsteři!”. o:-)
Obecně tam cpu lidi z top100ky, ale možná budu potřebovat postav víc, takže pokud máte 3000+ bodů, tak se tam pravděpodobně dostanete.

@Gordon (12.12.2016 14:57): ale jo, právě jsem s tebou vymyslel velmi krátkou, ale veselou scénku. Bodkinovi se bude líbit.
Konečně! Po 14 dnech jsem se vyhrabal z jedné části hry, kterou ne a ne dokončit. Jeden bug jsem řešil 3 dny. Teď je to konečně hotové a ... dá se to projít za 2 minuty *crying*

Ale spíš to bude trvat o hodně déle kvůli té minihře *evil laugh*

Teď si musím dát chvilku pauzu od cutscén a udělám část s Drolinem ;)
@M.a.t.t. (28.11.2016 18:24): haha prej volitelná obtížnost ! Víš kolik by to dalo práce navíc? No chance. Ale přidal jsem do hry supertajné cheaty, díky kterým bude možné minihry ošidit. Takže jestli bude potom někdo fakt nasranej a nebude moct pokračovat, tak bude stačit, když mi napíše a ty cheaty mu prozradím.

@Zoltan (28.11.2016 18:59): ukládat se dá všude kromě miniher (to by byl cheating). Permadeath si můžeš zapnout na začátku hry, ale dohrát to s ním bude opravdu ečívment, kterej myslím bude stát za nějaké DH body. Vyjednám to s Memphisem ;)

Jinak stále budu rád za jakékoliv artworky s Konvicí a Pivem. Umístím to buď do hlavního menu nebo přímo do hry. Tak doufám, že mi ještě třeba někdo nějaký pošle :)
Mwhahahaaha ! Vy mě budete nenávidět. Tahle hra nebude pro sraby. Kdo jí dohraje, bude mít můj respekt. Další minihra dokončená. A bohužel mě během toho napadl nápad na další level, kterej bude taky strašně cool, takže vydání je stále stejně daleko :D