Přijímám návrhy

V jedné části hry 3 NPCčka zhynou krutou smrtí. Jedno z nich je Gordon, to už je jisté. Ale zajímá mě, koho dalšího byste rádi viděli trpět :D
Epický tretí diel v ktorom vypukne civilná vojna medzi uživateľmi DH ohľadom jej ďalšieho smerovania proste musí vzniknúť.
@M.a.t.t. (06.05.2017 11:48): Rozhodl jsem se, že nakonec to udělám celé sám. Ale pro 3. epizodu už rozhodně budu chtít s někým spolupracovat. Jestli se nikdo nenajde, tak prostě další díl už neudělám.
@ugraugra (06.05.2017 11:20): Kecy v kleci... beztak nás čaká ďalší odklad podporený klasickými marketingovými vyjadreniami typu "chceme aby hra bola čo najlepšia". :D

Ak sa nemýlim, s dialógmi si sa chcel pôvodne obrátiť na iných ľudí, aby ti s tým pomohli :)
Po pár měsících co jsem na to nešáhl -_- jsem opět našel čas a chuť pokročit dále.

Aspon jsem si získal trochu odstup a zapomněl na pár věcí, takže ted hru vidím jako normální hráč a musím říct, že některé dialogy jsou fakt trapný. Budu je muset přepsat :D Je fakt těžké napsat netrapně znějící dialog a navíc tak, aby se mi to hodilo do krámu a hráčovi to poskytlo žádaná vodítka.

Mám taky chut předělat některé lokace a udělat je větší, ale ne. Budou prostě malé, protože chci hru dodělat a nemám na to kapacity. V nejbližší době chci dodělat všechny lokace a pak pospojovat ten quest-chain mezi jednotlivými NPC tak, jak ho mám v hlavě.

Musím to stihnout, protože DH update se blíží...
Tak jak to vypadá? Doufám že autoři neshrábli peníze z KickStarteru a nezmizeli někde v cizině!! :D
@M.a.t.t. (10.01.2017 16:11): můj pokrok je postupný a rozvážný. až zpětně jsem třeba pochopil, že to žlutý v profilovým obrázku není nějaký nevkusný motýlek s krajkou, ale pivo s výzbrojí :).
@ugraugra (10.01.2017 14:48): "Obecně tam cpu lidi z top100ky, ale možná budu potřebovat postav víc, takže pokud máte 3000+ bodů, tak se tam pravděpodobně dostanete" + "Teď je to konečně hotové a ... dá se to projít za 2 minuty".

Nebo jsi tím časovým údajem myslel jen nějakou část? Mně to vyznělo na celou hru.
Čtu si několik postů dolů a koukám, že hra se dá projít za cca 2min a možná nebudou stačit uživatelé z první stovky. Ta hra bude nějaký festival ikonek?
A já už mám přes 3000 bodů (splnil jsem si Zatracenou loajalitu :D), takže očekávám, že budu ve hře + že tam budu mít nějaký supr hustý quest (nebo aspoň dialog :D)
@ugraugra (10.01.2017 10:17): a to jsem na to narazil náhodou díky tvému linky v diskuzi o herní výzvě.

Tvoje zmínky o druhým díle jsem zaregistroval, ale ty o tom píšeš už několik let :).
A přidanej profil jsem nezaregistroval.