Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlecruiser 3000AD

30.09.1996
67
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tento komplexní vesmírný simulátor se strategickými prvky vás postaví do role důstojníka válečné lodi pozemšťanů plnícího úkoly od velitelství. Obtížností se hra neřadí mezi nejjednodušší.

Na vašem korábu je minimálně 120 lidí, dále máte na lodi 4 planetární vozidla, 4 stíhačky, 4 transportéry a sondy. Po vypuštění stíhačky ji můžete ovládat nebo si vlézt do střílen rozmístěných po lodi. Můžete se vylodit na planetách a jezdit ve vozidlech. Vesmír obsahuje na 300 planet, a tak máte co navštěvovat, bránit či dobývat. Vesmír si žije svým životem (někde vypukne válka a ve vašem sektoru se to projeví zvýšenou cenou určitého druhu zboží nebo přiletíte přímo doprostřed bojů). Můžete obchodovat mezi stanicemi, dokupovat komponenty pro svou loď nebo brát na svou loď hosty i zajatce. A hlavně budete bránit lidstvo proti vetřelcům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Na hru jsem narazil náhodou na CD z časopisu level. Vesmír mě vždy fascinoval a v době vydání to byla jedna z mála her která se točila tímhle směrem.
Vesmírní dobrodružství je to fakt impozantní s tým spojená aj složitost celé hry.
Kombinuje prvky strategické a akční.
Na svojí dobu obrovské množství možností.
Nechybí ani hyperskoky a taktéž boje v atmosfére planety.

Pro: obrovský prostor

Proti: malá popularita

+2 +3 −1