Tak tuhle misi jsem dohrál na všech třech obtížnostech a nevím, kde máš problém. S vojákama, jak jsem popsal, postupuješ od jihu po pravé straně obrazovky. Tam je úzká cestička, která vede přímo k řídícím vozidlům. Ty se nijak nebráněj. Z těch vystřel vojáky sniperama. Minometčíci jsou proti obranným věžím a budovám.
Prave ti minometcici nedostreli tak daleko jaky ty arabske tanky, to je ale asi tim ze jsou na kopci
Tommywise: Postav americkou kasárnu a opto laborku. Vynalezni Laserový zaměřovače. Jednoho vojáka nech v autě s artefaktem, dva budou doktoři, šest minometčíci a čtyři snipeři. Postupuj s nima po pravý straně (kam si přivezl náklaďák) na kopec. Pak se po okraji kopce přesunuj doleva a pak podél horního okraje doprava. Po výbuchu skladiště je mise splněna. A nezapomínej využívat možnost minometčíků střílet na určitý bod. Dostřelí dál, než vidí. :)
A co Starcraft? JAko Owar je zas trochu jina RTS, ale dlouho trvalo nez jsem ji prisel na chut a aji presto se ted kolikrat nudim a mam chut si zahrat neco jineho.
btw: Mam problemy v misi 11 za americany, po ziskani artefaktu a urceni pozic tech radarovych tanku nemuzu dobit tu jejich posledni zakladnu na severovychode mapy. Jako klidne ji dobiju, ale s velkyma ztratama a to ja nechcu, jak se to da obsadit s minimalnima ztatama?
Hehe, no to těžko říct. Samozřejmě jsem to fest nadsadil. Spíš by se možná hodilo TOP 20, ale takhle jsem alespoň pořádně vzdal hold Altarům, kteří z Owaru moc peněz neviděli a při tom stvořili opravdu unikátní hru hodnou uznání. Ok, ale pokud bych měl fakt brát TOP 3.....hmm....Red alert 2 a.....hmm.....Age of empires 2? Jinak ale potřeba nebrat v potaz tahové strategie, to je zase jiná liga.
Náhodou, u toho dabingu jsem se tak nasmál. On je spíš schválně přehnanej. I ten příběh je v podstatě absurdní, absurdně zjednodušené: Dvě děti se přetahujou o kámen na společném pískovišti, protože jeho vlastnictví určí, kdo bude mít šanci toho druhého s ním trefit do ksichtu. Není válka v podstatě absurdní, organizovaný chaos?
Mě přišel dabing McMillena celkem v pohodě a Powell svým způsobem taky. A ti ostatní... Mno, řekněme, že i dabingy celého filmu jedním člověkem z éry komunismu mají občas své kouzlo :D
vůbec netuším jak to někdo mohl s tím cz dabingem dohrát... jinak za mínusy díky :)
Já byl nucen tenkrát hledat na netu řešení (ještě s dial-upem :D), jelikož jsem měl od každého človíčka jeden duplikát a tedy zmizelo mi až moc dobrých členů týmu.
Mě se zduplikovala pouze jedna dvojice. Pamatuji si Forsytha, jenž se mi následně dvakrát přenesl i do závěrečné mise. ;-)
NL: to řeší, to je fakt. Když jsem ow hrál poprvé, měl jsem tam dvojnásobný počet stejných lidí. Podruhé už tam nebyli a já se divil proč :) A bylo to patchem, teď už to vim :-D
Tak tahle mise se mi neblaze vryla do paměti především duplikováním mých vlastních lidí. :-)
Kovys: Ne, bylo to za amíky při testu siberitové bomby (jak tam přišli ti arabští sabotéři) a nebyla to Heike, šlo jen o obyčejnou postav, ač tedy hodně dobře vytrénovanou. Asi jde pravděpodobně jen o náhodu, ale i tak to bylo komické :D
NateLogan: Většina postav je náhodně generována. Jméno a obličej. Snad tedy brutální náhoda. Nebo nemyslíš Heike Steyer za sovětskou kampaň?
To je jenom trapná drobnost.

Mnohem více mě štve, že 1.10b mi z OW udělal neustále padající hru.
NateLogan: No jistě, však to bylo příběhem oddůvodněné. Nebyl to žádný bug. Paul Khatám, ne?
Přesně tohle mi přišlo škoda. Nejlepší by bylo, kdyby tyhle situace byly stejně vychytané jako v Jagged Alliance... ale i tak to bylo parádní.
Kovys: Taky jsem zažil naprosto stejnou situaci. Nejlepší bylo, když pak z ostatních budov vylezlo asi tak pět vojáků a vědců.
Ano, není to úplně zcela odladěné. Jednou se mi stalo, že na mě při testování siberitové bomby zaútočil arab, kterého jsem ale měl v týmu (získal se někdy předtím)... Komická situace :D
A to je možná dobře pač by to převedli do 3D a bylo by ro cele v hajzlu viz třeba AoE 3
guni: Vzhledem k rozpadu týmu a následné ztrátě práv bych s tím nepočítal... :-(( ;__;
Nevíte někdo jestli bude někdy OW 2 nebo alespoň celé arabská kampaň??????
V angličtině? Takže žádné "Sovětští vědci jsou připraveni šlápnout na plyn, soudruhu!"? Trapné...
Je na GoG.com i česká verze hry? Jelikož OW rozhodně stojí za to poslechnout si ty české hlášky...
Ajantis: Mno jistě ale ne každy má kreditku fungujici přes net nákupy :-) viz. třebas ja ikdyž v dnešní době velmi pěkných nabídek STEAMU je to spíše ostuda... Už mlčím ^_^
Vyrida: Kdo tuhle hru nemá, může si ji především levně, rychle a pohodlně koupit přes GoG. :-)
Mno mám informace, že časopis Score uvažuje že tuto hru na cover zopakuje, protože je prej po ni velká poptavka. Takže kdo ji nemáte máte asi jednu z posledních šancí. Datum však zatím není jasné... Když tak ještě upozorním...
Pokud by to někoho zajímalo, kdysi jsem s hlavním designérem hry - Vláďou Chvátilem - spáchal myslím poměrně zajímavý rozhovor hlavně o OW, možném pokračování atp. Najdete ho tady.
estli chces te OWar ze Score tak se mi to tu vali klidne poslu.. e... az budu mit cestu kolem posty :)
Memphis - Hmm na stránce GAME4U píšou že je vyprodaný, takže asi nic, ale díky.
Last Jedi - Díky, zkusím, ale Score má tak nepřehlednou stránku, že tam asi nic nenajdu :)
pred par rokmi bola aj v Score, skus sa na ich stranke popytat ci sa nedaju kupit starsie cisla, bolo to v cisle 134.
Dnes už asi k nesehnání, naposled vyšla tuším v GAME4U za 299Kč, což už bude jistě vyprodané...:/
Demo Original War mě kdysi dost zaujalo, ale z nějakého důvodu jsem si plnou nikdy nekoupila. Čehoš docela lituju, teď nikde není k sehnání. Nevíte, kde by se dala koupit?