Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Za 75 Kč nyní na Microsoft Store pro Xbox One. :) Tak jsem to koupil.

EDIT: tak mám za sebou training. Je to pecka! Ty brďo jak jsem tohle mohl dosud ignorovat. V každém ohledu paráda. Není snadné se všechny ty skoky a kombinace naučit ale baví mě to. Je to vážně dobré, grafická prezentace je také pecka.
první pocity jsou celkem fajn (když opominu hodinové rozjíždění samotné hry, zlaté konzole, čím dál víc je oceňuji, dnes jsem chtěl dát nejdřív The Crew, jakýpak copak, tak zkouším ME a zase problémy, které jsem naštěstí vyřešil), je to fakt zábavný parkour, jediné, co mi trochu vadí, jsou ty cutscény, já ve své zběsilost zmáčknu snadno dvakrát mezerník a ona je fuč :( taky to mohli vyřešit nějakým delším potvrzování, jakože třeba 3s podržet...
@Fritol (24.11.2018 23:09): Dobrý nápad, to by taky šlo. Ale však uvidím, chci si nechat chvíli rozestup od jedničky. Rozhodnu se mezi OA a krabičkou, v poslední době mě baví víc hrát na PS4, nevadí mi trošku si připlatit.

btw, je tam také tak dobrý soundtrack?
@Fritol (24.11.2018 22:42): Jo, dvojka má dost rozporuplné hodnocení...někdo 40%, někdo 80% :) Tak to jsem zvědavý. Teď je otázka jestli levný Origin, drahé PS Store nebo PS4 krabička, kterou pak můžu s někým vyměnit :)

A že tam nepoužíváš zbraně je plus, tohle mi fakt v jedničce vadilo.
@Zoltan (24.11.2018 22:36): Je to lepší než jednička po všech směrech, nenech se odradit nějakymi kecy na netu, ti lidi co to hatují by si měli jedničku zahrát znovu. Navíc tam vůbec nepoužíváš zbraně, takže ti odpadne jedno mínus.
@kristmeister (05.02.2018 17:26): Jo, myslím, že ve dvojce tohle byl pro mě ze startu při prvním hraní trochu problém :-) Ale jako i ten grafický skok, jak většina lidí říká, že to vypadá stejně, tam je podle mě dost velký. Možná ne na youtube, ale při hraní určitě jo.
@JohnCZ (14.04.2016 20:33): Já myslím, že právě bohužel bude:/, resp. vše tomu nasvědčuje. Tady je na první pohled očividná inspirace novými Tomb Raidery, AC sérií, Ubisoftí Far Cry sérií atd.

A pro mě prozatím asi největší zklamání roku, jedničku mám taky moc rád, ale tohle prasení sérií už mi leze krkem... laciný sandbox koncept dnes asi táhne, tak proč ho nenarvat všude kam to jen jde, že?

A můžeme btw diskutovat rovnou u dvojky:) (Mirror's Edge Catalyst).
@Isair (14.04.2016 20:27): Ten parkour systém docela láká, jednička byla hodně fajn. A ten seznam hromady collectibles mě zase naopak dost odrazuje. Snad to nebude další 6hodinová kampaň natažená laciným obsahem na 20 hodin.
@Paul (14.04.2016 19:49): Vedení za ručičku- Check.
Shit "side" quests- check.
Hromadění zbytečných collectibles- Check.
Zkrátka jinak řečeno Assassin's Creed clone- check. Co jiného dnes asi čekat.

Grafika je vesměs stejná, jako v předchozím díle, čili stejně pěkná, ale žádný posun se nekoná (navíc celkový prožitek kazí zbytečné poletující ukazatelé čehokoliv + zbytečné collectibles).

Tohle si klidně nechám ujít.
@Paul (14.04.2016 19:49): Mapa gut, collectibles mi nevadí, rád něco posbírám, zbytek kdyžtak nechám, Faith vypadá dobře, grafika a město krásné... vypadá to prostě jak Mirror's Edge, tak mě to bude bavit.

Nelíbí se mi ale souboje, vypadá to ještě hůř než v jedničce a ten health bar nad hlavou, wtf? Ale mělo by to jít dohrát bez zabití, tak snad se soubojům pujde vyhnout...
Zas jsem si to jednou proběhl, no už kvůli té tříhodinové délce tohle už asi bude patřit k mým nejvíckrát dohraným hrám.

Už aby byla dvojka, je hodně velká škoda že nic herně podobného (afaik) od té doby nikdo nevytvořil.
Dohrání za půlhodinu. Hustý, teď vím, co to ve hrách znamená speed run. Využívání všech bugů tak, aby výsledný čas byl nicneříkající číslo. Ale je to epický na pohled.
Počítám, že po dlouhodobějším nošení to musí slušně zdeformovat prsty (pokud už tedy zdeformované nejsou).
V této hře mě nešel save, nebo jakékoli nastavení jak obrazu, či přemapování kláves se neukládalo.Čím to bylo/je?
Steam verze.
Z mého pohledu je to jedna z mála her, která nemá substitut. Občas si nainstaluju jenom abych si na hodinku zaběhal:)
Hotovo za 5 hodin a to jsem ještě něco opakoval do zblbnutí. Čekal jsem víc. :-(
A já myslel, že stylizace frčí. Že naopak, čím je film, hra jinačejší, tím zajímavější je.
@7c (09.05.2014 19:09): Jo, ty animace jsem v komentu v negativním slova smyslu úplně zapomněl zmínit. Klasické filmové animace by hlavně dokázaly ten příběh výrazněji oživit, kdežto takhle jsem měl dojem, že sleduji Večerníček.
@Chuck (08.05.2014 22:16): Aha, já reagoval jen na tu první část. Konkrétně u ME mi kazily dojem ty animované (dle mě dost příšerně) příběhové části. Nízké hodnocení je dané spíš za ten pocit nedodělanosti (hlavně CQC, zbraně, moc krátké).