Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

Jednou za čas mi takhle nějaká ta starší hra připomene, proč vlastně tak nesnáším escort mise :)
A keď sme už pri tom, netušíte či na tú nemožnosť brať po všetkých strelivo neexistuje nejaký patch?
Bez křížku hraju vždy, je-li ve hře přítomen pohled přes mířidla. To bych řekl, že celkem dává smysl :-)
@PRIVATE MARTIN (03.03.2013 15:29): Na Doomu, Hereticu apod. jsem se střílečkami začínal ale pokud si vzpomínám, tak tam měl hráč zbraň přímo ve středu obrazovky (respektive v její dolní části) a nebylo třeba nijak moc mířit, protože hra ignorovala výškové rozdíly (tehdy vlastně ani nebylo možné se rozhlížet myší).

S nástupem modernějších her jsem běžně hrával se zaměřovačem ale později jsem se rozhodl pro hraní bez něj a to právě kvůli větší výzvě. Samozřejmě že pokud chce hráč udělat hru těžší, tak jednoduše zvedne obtížnost, ale to já moc nemusím, protože nesnáším, když jsem nucen opakovat některé úseky třeba desetkrát.
No to neni pravda, sbírat pušky šlo v původní hře téměř po všech, tady téměř po nikom.
A nebyl by to takovej problém, kdyby s tím člověk počítal, ale tady se prostě změnily pravidla oproti předchozím hrám, a to se prostě nedělá. Samozřejmě teď už s tím počítám, takže šetřím, ale není to docela fér.
@PRIVATE MARTIN (03.03.2013 13:04): V podstatě ano. Pro mě je to daleko zajímavější odhadovat, kde je střed obrazovky a kam to vlastně pálím. Samozřejmě, že moje přesnost tím rapidně klesá a šance trefit vzdálené cíle bez sniperky je skoro minimální ale baví mě to mnohem víc a nabízí to větší výzvu. Dneska už nahraji hry jinak než bez zaměřovače, pokud to teda daná hra dovoluje si ho vypnout.
@Walome (03.03.2013 11:08): Lékárny tam jsou a náboje taky, jen je zapotřebí s municí pořádně šetřit a prohledávat kdejaký kout. Je fakt, že oproti předchozím dílům, kde je munice dostatek je tenhle datáč o dost těžší ale dá se to (minimálně na střední obtížnost). Mě osobně malý počet munice nevadil a jak je u mě zvykem rád hraji bez zaměřovacího křížku i když tady to bylo hlavně ke konci hry pekelně náročné :)

Není tak docela pravda, že po nepřátelích nezbývají zbraně. Občas ano a je tedy zapotřebí mrtvoly prohledávat i když v 90% to bude zbytečné.
@Walome (03.03.2013 11:08): Brát pušky jsi nemohl ani v předchozích ;)

Ale tenhle datáč byl poněkud nešťastný, navíc mi v jednom bodě neustále padal, takže jsem ho ani nedohrál.

Ale inspiroval jsi mě, MoH:AA+d jsem hrál rok dva zpět, takže si dám pacifik :)
To je fakt blbej nápad, udělat hru bez možnosti brát pušky po padlejch a bez lékáren... mám sto chutí se na to vysrat.
Já měl za to, že to byl nějaký bug, protože já tam snad neměl lékárny vůbec nikde. Proto jsem to taky nedohrál.