Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Taky jste používali tu zkratku z tunelu přes okraj parku a uličku k Salieri baru? Cestou rozmlátit tel. budku a pak přejet nerozbitný bedny? To mě bude v remaku asi chybět. Nainstaluju origo a dám si každej den jednu misi, než vyjde remake. Teda jestli vyjde podle plánu.
Příliš jsem se o to nezajímal. Výlet to přírody, co ukazovali, mě docela rozmrzel, ale tuhle jsem viděl gameplay z té preview verze a vlastně se začínám docela dost těšit. Asi to bude trpět problémy dneška, ale působilo to na mě jako mnohem lepší hra, a to říkám jako někdo, kdo první hru toho času miloval. Žasnu, že zajistili i český dabing, musí prodejům u nás hodně věřit. Hrát ale budu s tím anglickým, z toho, co jsem viděl, v mně ten český příliš silný dojem nezanechal.

A schválně, jestli nás na konci nechají hrát za Vita. :)
No že předobjednávky na konzole třeba na xzone nebo u nás jsou, ale PC verzi nenacházím
Nevypadá to špatně, jak mnozí psali :) a tvrdili, jaká to bude srajda. Akorát Ai mi přijde hloupější.
No já to stejně dám asi v eng jazyce. České dabingy jsem zavrhl už dávno (až na pár vyjímek včetně původní Mafie). Neni v tom prostě to herectví. A celé je to takový divný fan-service, i když to s novýma dabérama mohlo dopadnout hůř to jo, možná tenhle dabing dopadne líp jak ten ve dvojce. Ale originál je originál, platilo to u dvojky, platí to i tady. Naopak právě u původní Mafie mi ten anglický dabing přijde děsně odfláknutý.
@c4llix (03.09.2020 09:58): to taky, plus ten interface bych předělal. Nechápu co tam dělaj ty moderní fonty, nevypnutelnej kosočtverec pro dementy, absentující map overlay. Ale znovu..je to trochu nicpicking, nicméně jsou to hrozně zbytečný přešlapy. Doufám že v plný aspoň ten blbej kosočtverec půjde vypnout.
@c4llix (03.09.2020 10:26): Vzhledem k tomu, jak pozdě a málo ze hry ukázali, jak teprve nedávno rozjížděli dabing, tak já jsem celou dobu přesvědčený, že to nemohou stihnout vydat v září. Byl bych překvapen, kdyby jo. Navíc se obávám, že by to v tom případě byl polofunkční paskvil laděný plně na hráčích za chodu. Třeba mne překvapí, ale moc tomu nevěřím.
@c4llix (03.09.2020 06:11): Já říkám že je to špatně :) A to jsem tady trojku ohodnotil snad nejlíp. Ale prostě ty combat animace předělat mohli a tempo zpomalit taky. Ale i tak nepochybuju že se u remaku budu skvěle bavit.
Remake Mafia: The City of Lost Heaven vypadá víc než slušně. Kdyby to vyšlo dnes jako úplně nová hra, šlo by s největší pravděpodobností o hru minimálně roku. Salieri vypadá lépe a dabing Vašinky se mi k němu hodí víc než původní Molčíkův. Stejně tak dabing Sáry a vzhled detektiva Normana. Lucas Bertone mi ve znění Filipa Jančíka přijde víceméně stejně dobrý jako pod Václavem Knopem. Oproti tomu jsem zklamaný jak vypadá Vincenzo a zejména Sam. Tu navigaci v minimapě si mohli autoři také odpustit a škoda, že ve hře chybí overlay mapy Lost Heaven jako v původní hře. Také mi přijde, že hra na 30. léta příliš rychle odsejpá. Jakoby autoři reskinovali třetí Mafii. Nicméně hře šanci dám, ale asi až o vánočních slevách.
Některý YT kanály s předstihem dostaly od 2k preview verzi omezenou na pár misí.
@Tolister (01.09.2020 16:00): Ano, ale je to nějaký pozůstatek, ve hře by měl být normálně jeden dabér. Ladislav Cigánek je zmíněn v úvodních titulcích a dabuje Vincenza v cutscénách, ingame je to Radovan Vaculík. Jsem dost zvědavá, kdo z nich to nakonec bude, líbí se mi oba. Na titulky nespoléhám, protože tam je uveden i Tomáš Milostný (dříve Sýkora) jako Ralph, ale nedabuje ho, takže asi nějaká další změna.
@SimonEndt (29.08.2020 16:40): Lidi nejsou nikdy spokojení. To máš to samé jako u filmové adaptace komiksu Watchmen. Snyder se snažil o co nejvěrnější zpracování, z 90% to odpovídá předloze a stejně si pak všichni stěžovali, že se až moc drží původní kostry, že se měl více odvázat. :)
Aktuální český dabing lidem vadí a změna dabérů by vadila stejně tak, ne li ještě víc ... Si říkám, že vývojáři pro naší zemi snad jako jedinou domluví všechny původní dabéry a my jim to nakonec budeme mít ještě za zlé :))
Mně to naopak přijde hodně vtipné, jak se tady tolik lidí dušuje, že dabing je příšerný, že to snad nemohou myslet vážně apod. :D

Mně osobně, z toho co nabídlo preview, přijde OK. Není to druhý příchod Krista, ale zase to ani není totálně neposlouchtalené. Má slabší ale i lepší chvíle. Pravda hlas Vašuta na nového Tommyho zas tolik nesedí (hned jsem si vzpomněl na Hawkinse ve Vietcongu), ale po nějaké době už to šlo. Dabing beze sporu potáhne nostalgie. Jestli je to špatně nebo ne, to už je na každém z nás. Pokud do vydání vychytají největší kiksy (hlavně kolikrát nesedící emotivnost projevu k situaci), tak za mně bude v pohodě.
Jo tak dle očekávání 60letej Vašut dabující týpka kolem 30 je největší komično.

Tak hlavně, že si to retardos vyřvali.
@Gordon (27.08.2020 22:46): Já nevím, mě právě přijde divný, že jsou tam vizuálně všichni do 35 let...možná až na Franka. Třeba v nějaký konverzací o Vincenzovi mluví jako o starci nad hrobem a starý vojně co se zná s Donem od dětství a ten vypadá maximálně na 40. Člověk si potom říká, kde jsou Donův fotr a dědeček... potenciál pro příběh...:)
@Red (27.08.2020 22:38): To mě přijde taky vcelku debilní.

A ty auta jsou nascriptovaně nezničitelná a nepřevratitelná? Z gameplaye Vortexu, kde řídil doslova jako dobytek mi přišlo, že to tak je.

Jinak se mi líbí změny v cutscénách, dabing Salieriho a Franka je skvělý, vzhledově taky vypadají postavy zajímavě a hlavně nepůsobí tak staře, jako v původní mafii.

Ale jak rád říkám, detaily dělají dobrou hru a ty tam nějak nevidím. Naopak je tam spousty drobností, co mě iritují.
@S4TW (27.08.2020 10:18): "Prostě, když dáš český dabing do hry, tak to bude u nás vždy sbírat kladné body, s tím se smiř :)"
Dovolím si nesouhlasit, nedlouho po roce 2005, řekněme tou zlatou érou českých her shodou okolností, tohle tvrzení začalo pokulhávat. Dnes se řekne dabing a už se začíná nadávat. U Mafie to byl plusový bod, ale do té doby, než ho včera lidi slyšeli, přitom s Vašutem to bylo hned jasné, ale stejně byli tací, kteří tvrdili, že mu hlas nezestárl. Aneb opakujeme září 2009 u Mafie II.