Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lollipop Chainsaw

73
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > bojová
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.06.2012 PS3X360
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://lollipopchainsaw.com/
Lollipop Chainsaw je šílená akční hack & slash řežba zombíků původem z Japonska. Nutno dodat, že všudepřítomná sexualizace (stačí se jen podívat na obal hry) je součástí nadsázky. Ve hře se ujmete role vysokoškolačky Juliet, co zrovna slaví dlouho očekávané 18. narozeniny. Těší se na dárek od svého přítele Nicka a jak si tento den parádně užije. Vše se pokazí cestou za svým vyvoleným, kdy Juliet zjistí, že její školu a potažmo celé město napadly mozkuchtivé zombie.

Juliet Starling se krom toho, že je zdatná kapitánka roztleskávaček místní střední školy San Romero, hlavně věnuje porcování zombií motorovou pilou pod dohledem senseie Morikawy. Když zachrání svého přítele Nicka ze spárů zombií, zjistí, že jedinou jeho možnou záchranou je, že mu odřízne hlavu, která ji bude provázet její cestou vydlážděnou krví a když Nickovi najde vhodné tělo, může jí i pomoci v boji.

Hra je rozdělená do několika epizod, kde na konci každé z nich (kromě prologu) na vás čeká boss a ohodnocení, jak zdatně jste si vedli v provádění komb, sběru zlaťáků či rychlého proběhnutí úrovně.


Poslední diskuzní příspěvek

lordhell: Bayonetta je taky radne trhla, to je pravda. Ale sceny jako treba tohle, se jen tak nevidi: ) odkaz

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.