Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

07.11.2018
13.06.2019
68
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

"Wow, how the world has changed!"

Mladí vývojáři Crazy Bunch ve spolupráci s Assemble Entertainment oprašují zestárlého svůdníka a milovníka žen Larryho, který si svoje chvíle slávy užil na konci 80. a počátkem 90. let. Ve zcela novém dobrodružství, které přímo navazuje na první díl z roku 1987, se setkáváme se světákem Larrym, jemuž v žilách koluje čerstvá míza. Náš hrdina je stále jasně rozpoznatelný a trpí stejnou neochvějnou touhou po krásných ženách, které se pohybují na zcela odlišné úrovni, než on sám. Tentokrát se zamiluje do Faith, nádherné ženy, u níž muž jako on nemá žádnou šanci a bude muset vymyslet způsob, jak ji získat jen pro sebe. To vše v pro Larryho novém a neznámém světě, jemuž vládnou moderní technologie, internet a sociání sítě.

Vývojáři se aktuálním počinem snaží oprostit od všech neúspěšných experimentů a chyb, kterých se dopouštěli tvůrci předešlých dílů série a vsadili na klasické zpracování ručně kreslené 2D grafiky s point and click rozhraním. Hráči si v průběhu hry užijí nelineární příběh plný pověstného humoru i množství komických situací, v nichž se hlavní hrdina ocitá. Novinkou je možnost využití interní herní aplikace Timber a inovativní mechanismy "balení" žen.


Poslední diskuzní příspěvek

Teda nečekal jsem, že to bude jak příběhově i co se hratelnosti týče tak moc povedené, osvěžujícími nápady to jenom srší a i když je to spíš hra pro děti, tak humor není úplně blbý.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.