Teda nečekal jsem, že to bude jak příběhově i co se hratelnosti týče tak moc povedené, osvěžujícími nápady to jenom srší a i když je to spíš hra pro děti, tak humor není úplně blbý.
Už v polovině a nevím, pro nováčky to moc tlačí na fanoušky série, a pro ty je tohle zase úplně jiný Larry. Opravdu zábavu téhle série nevidím v neustálé kritice dnešní společnosti a ani v okatém tvarování hromady předmětů do tvaru penisu či vagíny (ona o tom nikdy nebyla, tedy ne o kritice). Občas jsou chvíle kdy se fakt bavím a ti co znají Larryho si tu užijí pár pokračování starých linek a narážek. Jinak je tohle hodně opatrná snaha zalíbit se fanouškům, ale nešťastně.

Radši bych zvolil trochu jiné prostředí i tón a předvedl sérii v jiném světle. Zatím zklamání, ale tak je to asi to nejlepší jak mohl návrat Larryho dopadnout. I když absence Ala Lowa jde silně znát, tak starý dabér Larryho je zpět a zachraňuje vše co se dá :D Jako Luděk Sobota u Poldy :D