Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LEGO Star Wars: The Complete Saga

79
59 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > akce pro děti *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.11.2007 PS3X360Wii
13.10.2009 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.starwars.com/games-apps/lego-st…
Lego Star Wars: The Complete Saga je hra, která spojuje dvě dříve vydané hry do jedné - LEGO Star Wars: The Video Game (2005) a LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (2006). Lego Star Wars: The Complete Saga sice vyšla již v roce 2007 pro konzole, ale PC hráči si museli počkat celé dva roky na vydání PC verze.

Hra není pouze spojení dvou výše uvedených her, byla kompletně vylepšena grafická stránka hry a jsou zde přidány nové hratelné postavy - Plo Koon, Aayla Secura, Lama Su, R2-Q5, Watto, Taun We, Zam Wesell, Boss Nass, a kapitán Tarpals. Tvůrci také upravili a přidali nové levely, včetně bonusových, (například bonusový level s Anakinem v Naboo stíhačce z první filmové epizody, který měl být již v původním díle, ale nakonec byl vývojáři odebrán).


Poslední diskuzní příspěvek

Momentálně na Steamu v akci za 6 eur. (Nejnižší cena v historii.) :)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Spojit dva oblíbené světy do jednoho v tomhle případě funguje. Ve světě kostek můžete vyprávět libovolný přiběh a zábava je vždy zaručena. Kór když se jedná o příběh galaktický.

Pro: LEGO, Star wars universum, humor

Proti: kolísavá obtižnost, ovládání vozidel

+3+3 / 0