Jo to byli časy, postavy v Lego hrách nemluvili a Star Wars mělo jen 6 filmů. Už jako malého caparta mě bavilo to hrát (tehdy jsem to dohrál na 98%) a i dneska to je zábava. Kouzlo starších Lego her bylo v perfektní kombinaci pantomimy a původních filmů, díky tomu vzniklo tucet vtipných cut scén a byla to prostě super.

Místy to je upřímně neskutečně natažené, protože mě dnes úplně pije krev furt řešit kde je ten zpropadený droid?! Ovšem věc co mě štvala tehdy a štve dodnes jsou mise kde se musí lítat, je to pořád hrozně kostrbaté a takové nedotažené. To samé se dá říct o hře dvou hráčů, jelikož obrazovka vás dost omezuje a smrtí je více než dost.

Super jsou i bonusy, různé speciální postavy a levely to příjemně okořeňují. Není to čistě dětská hra, ocení to i starší hráči, fanoušci Lega a Star Wars si přijdou na své.

Pro: Kombinace Lega a Star Wars, povedené Cut Scény

Proti: Kostrbaté ovládání

Spojit dva oblíbené světy do jednoho v tomhle případě funguje. Ve světě kostek můžete vyprávět libovolný přiběh a zábava je vždy zaručena. Kór když se jedná o příběh galaktický.

Pro: LEGO, Star wars universum, humor

Proti: kolísavá obtižnost, ovládání vozidel

• Android --
Úžasná Lego hra. Pěkná grafika. Budete potřebovat znalosti angličtiny, protože kdyz začnete kapitolu třeba v epizodě 4 a dáte story mode tak vám tam jedou tytulky s příběhem. Ale i bez znalosti angličtiny jsi tu hru užijete. Tahle Lego hra nemá dabing. Takže vám tu hru doporučuji. Mám ji rozehranou na Androidu. Jen škoda že nemám Nintendo Switch. Mohl jsem si zahrát Lego hry, které na mobily a tablety Android a iPhone nevyšly. Například Lego Star Wars the Skywalker Saga.

Pro: Grafika, příběh, ovládání. Co se android verze týče.

Proti: Nic

• XOne 90
Milujem túto hru ešte viac ako samotné filmy. Hra plná akcie a hurmou bola spolu so LEGO Star Wars: The Complete Saga moje detstvo. Vždy si rád zahrám nejaký ten level aj teraz. Príbeh, ktorý je známy už každému, teraz je v legohre. Sú tam všetky plnohodnotné star wars príbehy, pretože 7, 8 a 9 sú totálnou hanbou a je to proste trash. Ak je niekto slabší v matematike tak táto hra má 6 kapitol, ktoré sú ešte rozdelené na jednotlivé levely. Celé main lobby pôsobí pohodovo, no veď však nachádzate sa v Mos eisley cantine! Kto nevie čo to je tak tu to nájdete. Mne sa tá hra strašne páči a pokiaľ máte malé deti, tak ich to určite zaujme.