@rikuhahl (03.12.2023 12:13): No, je fakt, že mám i hlad, to mí legionáři se mají náhodou dobře, dostávají plný příděl!

Já jsem každopádně teprve v Omsku, jde mi to pomalu, ale ne že by mi to nešlo. Jen to hraju na „Mimimi styl“, což u mě znamená, že jedu stealth a postupně kosím celou mapu (což mi zabírá tak dvě hodiny až tři), i když to není potřeba. Masaryk by ze mě měl radost, heh...
@Ross (30.11.2023 11:36): Zmíněnou zkušenost porovnat nemohu, ale jinak potvrzuji, že spánek je důležitý. A že se mi ho včera/dneska jaksi nedostalo... 20 hodin tam zalétlo jak nic, nechápu, kde se ty hodiny a čas vzaly...
Vtipná recenze na Steamu:
Hodinu po vydání zapnuto, po 9 hodinách čistého gameplaye vypnuto. Lepší poměr cena/výkon než piko. Doporučuju, ale potřebuju taky někdy spát. <3.
@Gordon (29.11.2023 11:30): A právě proto se v Japonsku hra tolik líbí, no. Má to svá pro i proti :D

Mimochodem, nevím, jestli to bylo tady, ale někde jsem při vydání dema prohlašovala, že budu snad muset udělat rozbor dabingů... Obávám se, že to fakt udělám, to nedopadne dobře... :D
Že to bude srát rusáky, to jsem čekal, ale že to bude tolik trigrovat soudruhy z číny.... Ty rezenze na steamu jsou k nezaplacení, ihned jsem to koupil :)
Ty jo, dobrá závislost... Já to tedy po demu (kde jsem nechala 20 hodin) čekala, ale jak je možné, že už je 11?! Musím toho pro dnešek nechat, achjo. Strašně se bavím. Je tam pořád pár věcí, co mě štvou, ale to mi to nezkazí.
A zakúpené - unikátny setting vyrobený z našich luhov a hájov, to rád podporím :) - a súdiac podľa prvých recenzíí, trafili sa.
Aha, ani jsem nevěděl, že byla krabicová, to mě štve. Hlavně, že mi od Xzone chodí pořád nějaký konzolový blbosti, ale na tohle mě v newsletteru neupozorní.:-(
No, nějak se mi to nakonec podařilo prošťouchnout, tak sláva. Ale zlaté konzole teda.
@Brasikona (28.11.2023 15:09): Cena přesně dle mých předpokladů jako mělo Desperados III. Otázka je v jaké podobě bude DLC. Jestli plně zasáhne do příběhu nebo půjde o podobný způsob, kterým se prezentují právě Desperados III nebo Partisans 1941. Momentálně mám ale her na hraní a dohrání desítky, takže zatím čekačka.
Tedy ta devítková hodnocení na západních webech mě příjemně překvapila, dosud jsem Last Train Home bral spíš za takovou budgetovku a očekávání jsem měl zdrženlivé. Škoda že nevím co hrát dřív. Jinak ta ruská recenze postovaná Brasikonou pobavila, zvlášť ta relativizace rudého teroru a výsměch heroizovaným legionářům, jde vidět, že tohle téma, jak údajně neporazitelní Rusové dostali doma na prdel, je hněte dodnes. Běločeši s pokladem, haha.
Na LTH Discordu jsem se dočetla, že by embargo na recenze mělo padnout v 19:00 – [EDIT: Jop, je tomu tak] – Jsem fakt zvědavá. Většinou recenze moc neřeším, ale tady si asi hodně počtu. Hlavně budu muset vydolovat v hlavě ruštinu, jestli mi tam ještě zůstalo tolik, abych si početla... :D
Já zkoušel spustit demo hned po jeho vydání, ale pořád jsem byl zaseklý na prvním loading screenu. Po updatu to mám stejně, akorát teď tam vidím i ilustraci. Ale cením tu imerzi, když se mi hned laptop rozhučí jako ta lokomotiva :)
Na to demo je nějaký update. Znovu se mi stáhlo celých 12GB, při spuštění je tam nově možnost spustit přes DX12 a konečně mi hra běží (nezasekne se při načítací obrazovce).