Knock-Knock

10.09.2015 PS4
23.02.2016 Vita
23.08.2017 XOne
31.10.2018 Switch
V dvourozměrné hororové hříčce Knock-Knock se vžijete do postavy hocha se smrtelně bílým obličejem a ohromnými kruhy pod očima od věčné nevyspalosti. Má mrtvolný výraz a v ruce drží lucernu na svíčky. Jako příbytek mu slouží opuštěný dřevěný domek, situovaný v lokalitě u hrůzu nahánějícího lesa.

Příčinou chlapcových "očních pytlů" jsou noční nájezdy příšer, které po setmění ožívají a podmaňují si prostory onoho osamělého obydlí. "Nespavec" dohání probdělý čas v noci ulehnutím za bílého dne, kdy střádá energii na večerní stráž.

Úkol je jasný, udržet se naživu pod hvězdami ozářeným nočním nebem až do prvních zlatavých paprsků ranního slunce. Musíte být neustále v pohybu s rozsvícenou lucernou a vyvarovat se střetu s nezvanými "hosty". Současně je při obchůzkách potřeba domek průběžně opravovat, přestavovat a postupně získávat předměty odhalující nitro zápletky.

IcePickLodger: [spoiler] Ice-Pick Lodge si na tyto wtf, mindfuck způsoby zakládá. :D Nechávají to na naší představivosti. Jak se s tím…