@IcePickLodger (18.10.2013 23:23): Ohledně najití všech zápisků zřejmě musíme v tu noc prošmejdit všechny pokoje, né se jenom zdržovat "v kruhu" tří/čtyř místností. Vzhledem k přítomným přízrakům to nebude procházka růžovým sadem.

Ty výlety taktéž nepobírám, ono když se jdem projít, tak nás stejnak les navede zpátky do baráku.. V těch útržcích z diáře se psalo něco o paktu s duchama z lesa, něco s noční hostinou, s hrou na schovávanou, která stále trvá.. Něco v tom smyslu, si to nepamatuju xD. A hoch se tomu upsal.. O-o

Ice-Pick Lodge si na tyto wtf, mindfuck způsoby zakládá. :D Nechávají to na naší představivosti. Jak se s tím popasujeme, si to vyložíme, je jen na nás. (:
@účet smazán (13.10.2013 09:22): no tak muoj ending bol velmi jednoduchy - pri snahe vyjst z domu ukazalo klaciaceho hrdinu so sialenym vyrazom & game over. vybavene...to som si snad za tych par hodin hrania nezasluzil :) hovoris, ze treba najst vsetky zapisky...ako priebezne vies, kolko ich mas, resp. kolko ti ich este chyba? no nic, som sklamany. napad dobry, atmosfera zaujimava, ale cele to hranie bolo trochu divne. obcas prilis jednoduche, obcas narocne, skratka nevyrovnane. a tie prechadzky vonku som nepochopil vuobec. po chvilke kracania som vzdy nasiel dom, vosiel a vybavene...fakt divne. asi prilis som sa na tento titul tesil :(
@AiMLEzZz (12.10.2013 14:28): po desiatich minutach hrania sice nie som este celkom v obraze, co je cielom hry (aj ked samotni autori vlastne tvrdia, ze to ani nie je v pravom zmysle slova hra), no rozhodne to vyzera zaujimavo...ostatne ako vsetko od IPL. myslim, ze dnes v noci, ked uz vsetci zalezu spat, to hodim na sluchatka a rad sa ponorim do desiveho tajomna...za originalitu zatial 80%, uvidim casom.
@AiMLEzZz (13.10.2013 19:20): Můj předchozí příspěvek tobě nebyl myšlen v negativním duchu. ;) V diskuzích zkrátka píši spíše tak, jak to zrovna vidím a cítím a nechci kvůli tomu prolézat Slovník spisovného jazyka českého. Pakliže bych smolila komentář, kvalitativně a volbou slov by se od diskuzních postů rapidně lišil. (:
@účet smazán (13.10.2013 10:32): Jestli to není evidentní, tak jsem ti chtěl naznačit, že je to nečitelná příšernost. Nic horšího, než slovní spojení "diářní stránky" a nic otravnějšího než špatně použité anglicismy jsem neviděl už tak týden. Prosím, kroť se.
Finiš. Bohužel z důvodu nesehnání všech diářních stránek zakončeno BAD Endingem Dům obklopil skeleťák. Chlapec se zabarikádoval a na konci měl halušky, přítomnost zvláštních symbolů. Takže Náměsíčnost si nadále vybírá svou daň. U GOOD Endingu prý má býti Domek stalkeruje dívka, ta která vám během noční stráže šeptem napovídá. Samozřejmě je potřeba nalézt všechny zápisky. Tím se onen kruh událostí zpřetrhá. Dům sice propadne lesu, ale hocha již nebude sužovat somnambulismus, psycho vize, takže z chatky odejde.

Jak to chápete vy? Pochlubte se. ;)