Blesk a novinky dělají recenze pro hry?! Svět pro mě už nebude stejnej.
bezva .... 27.2 to vyjde na gog.com ... uz to mam v kosiku :P
Co k tomu říct ... snad i to, že to testoval na konzoli a dát jako zápor zdlouhavé a nudné .. očividně to asi nebude jeho šálek medoviny.
Zrovna u tohohle plátku si myslím, že to nějaký marginální vliv na prodeje mít může, vzhledem k čtenosti a intelektuální úrovni čtenářstva :)

"Mámo, tak ten Kondóm Káám Develirans mi k narozeninám nekupuj jak jsem původně chtěl, tady v Blesku píšou, že to nejni dobrý".
@90210 (23.02.2018 10:40): No to je teda recenze, do Blesku jak vyšitá. Pan pisálek se dobře odhalil v téhle větě: "Očekáváme, že jsme z ní neviděli víc než 20 %." Takže projel nějaké ty první lokace, poukázal na bugy, nebavily ho souboje, opět poukázal na bugy a zabalil to.
Jde to mít nějakého společníka, který by mi pomohl s likvidací kumánů a banditů?
Taky si nestěžuju. Krom občasných propadů snímků a trhání ve městě je to fajn. Hrami nevytuhla, nespadla a vše jede ok.

Zatím stále neplním ty slavné slavíky. Konečně je pátek, dneska budu hrát víc než v týdnu :D
@Widl (22.02.2018 21:08): přesně tak no :) líbí se mi i čučet do krbu a praskání dřeva :) nebo jsem měl super atmošku, kdy venku byla noční bouřka a já se schoval do kostela a slyšel, jak venku leje, krása :D
@HELLER (22.02.2018 08:47): Jo, zvuky jsou parádní. I "blbá" chůze, která reaguje příslušným zvukem na kameny na cestě a jiný povrchy. Bzučící mouchy u hnoje a dobytka, atd, atd. Fakt se jim to povedlo :)
Nekolik vtipnych momentu ze vcerejsiho hrani.

Lezu po dost prudkem svahu a hle jelen. Co neudela? Skok vysoky daleky primo dolu. Mrtev a me tuklo ze potrbuju jeho kuzi hm... ukol splnen.

Mel jsem ukrast kone. 50 metru pred cilem me mrcha shodila a jelikoz jsem byl pretizen dost tezko jsem ji dohanel kdyz uz jsem na ni lez znovu kobyla skocila do jezirka a radsi se utopila.. stah jsem ji stejne jak toho jelena.

V Uzicich mam reputaci -100. Zajdu za borcem a rikam tady mas co jsi hledal vracim. "Jindro diky diky nikdy ti to nezapomenu" krici radosti.. fakt co takhle trenink "Po tom co tady predvadis s tebou nechci mit nic splecneho".. asi Alzheimer

Mam zabit vudce lapku. Je jich tam asi sest po pul hodine pizlani ctyry zabiju dva utecou. Pohmozdeni zapesti a rezani usi preci jen unavi. Vyspim se u nich v tabore. Rano se probudim jsem ranni ptace a jeden z tech dvou utecencu chrape 10 metru ode mne zapich jsem ho ve spanku a pochopitelne stahnul :)

A povedlo se mi ziskak achievement nespavec odemčeno 22. úno. v 0.00
cau ... predpokladam ze na notasu s ``NVIDIA® GeForce® GTX 1050 (4 GB GDDR5 dedicated)'' to asi nepujde dobre ze ?

Zcela konkretne mam https://support.hp.com/us-en/document/c05384994/ ...

zatim jsem se do hrani nijak nevrhal pac mam rodinu a nemam na to uz moc cas .. chci si to `zasmazit' az na to budu mit nejakou prilezitost aka deti a zena nekde v prdeli :D, LOL
@themacs (22.02.2018 09:13): to asi jo no :) co tím, tak je tam jen den / noc + deštivo a bouřky . Ale ty jo sníh bych uvítal v nějakém DLC :P

btw. když jsou ty mody, tak třeba někdo časem předělá hru do zimního nebo podzimního hávu .. :)
Juraj je furt pod vplyvom alkoholu, korunka, kvetiny ... Takže sa na to pripravte, pripadne Vávra počítal s tým, ze alchymisti predávali omietku a podrvenú tehlu. Idem na perk panic, čo znamená viacej chlastu, ale tie blbosti robia "nejakí vecička".
Já věděl že bude v banánalandu zábava když tam postnu tu zprávu o milionu prodanejch kopií

"As a trans woman, I am literally crying IRL over this news. So many people willing to look the other way when it comes to bigoted behaviour because they make nice games."

"You're not Nazis, but you're putting money in their pockets. Like, you wouldn't eat at a restaurant owned by a Nazi, so why should this be any different?"

co myslíte, fakt brečel(a) in real life?
@sten (22.02.2018 09:16): Snad Vávra neustoupí a dají tam jen ten save & quit. Bohužel, když mám možnost save scummingu, tak to využívám (zdravím Fallout 1 & 2), ale sere mě to a kazí to zážitek ze hry :-D
Nedá mi spát ten save systém. Vím, že se to nejen tady řeší furt dokola, ale jestliže, tvůrci přidají možnost ukládat kdykoliv (nebo i při vypnutí jako mělo Mount and Blade), hra ztratí dost svého kouzla. Při každém vykrádání, páčení zámků a vybírání kapes jsem nikdy nebyl tak nervózní jako u týhle hry a to především, proto že jsem věděl, že udělám chybu a je to v řiti. Stejně tak člověka nutí vybírat si rizika, jestli do toho jít nebo ne. Fallout New Vegas měl několika minutový respawn na hrací automaty. Tehdy jsem psal, že ho nechápu, ale bylo to právě proti save scummingu, aby člověk nevydělal mění. Nešlo by do hry prostě nějak vložit respawn na save? Třeba 20 minut?
Mohu se jen zeptat, je ve hře i střídání ročních období? Že napadne sníh a tak? To bych asi chtěl moc co? :D
Dneska po půlnoci jsem si udělal před spaním čas a zašel jsem si do hry a chopil jsem se bylinkaření, nasbíral jsem hafo bylin, kytek až jsem se přetížil :D
Krásný pocit, jak sbíráte a den plyne, sem tam i sprchne, pak západ slunce ..

btw. v konzoli jsem si aktivoval volumetric fog, mírně i sharpening a taková blbůstka a hra se mě osobně o dost víc začala líbit. Taky jsem narazil na nějakej mod reshade, nezkoušel jsem, ale je to exe soubor, kde spolu se zapnutou hrou zapínáte/vypínáte různé grafické věci ? hodně lidem se líbí možnost mít zaplé MXAO, to musím taky otestovat ještě :)

A mimochodem zvuky lesa jsou fakt vtahující, úplně jsem se cítil jako v lese, šumění lesa, ptáčci, jak se zvuk táhl domácím kinem.
Kvalitní AI, much wow - právě se mi navzájem pobili dva lapkové hledající Zrzka.
Jednoho jsem v noci odlákal od jejich tábora a začal se s ním bít, načež z dálky přiběhl druhý, svého parťáka zabil, a v klidu odešel zase spát.

Nemluvě o tom že mají buglé rozhovory (když jsem se prvním chtěl mluvit podruhé, a s druhým i napoprvé, tak obrazovka jen zčernala, ale rozhovor nezačal), a oba ovládají kouzlo "Summon armor" (a pak že ve hře není magie, ha)
Já mluvil o EG - KCD to prodeje buď zvedne (nebo to nebude mít dopad - ohlasy jsou pozitivní a to hraje větší roli než recenze), protože tyhle věci nejspíš většině hráčů už začaly pít krev (jako když rádio hraje pořád dokola to samé).

Je sice fakt, že EG jsem čtu občas jen kvůli novinkám nebo Digital Foundry (recenze nestály za moc a obzvlášť ty na handheldy tam upadly už před roky) - a něco divného se dalo čekat po jejich předchozích recenzích na W1 a W2 (u politicky korektního W3 si tyhle věci (a recenze obecně) CDP pohlídal). Ale (ač ne informativní) alespoň by člověk čekal, že to nebudou "recenze" na úrovni Kotaku/Polygonu.
No, Eurogamer nejspíš solidně šlápl vedle (pokud to tedy opravdu nebyla účelová věc, s cílem mít co nejvyšší návštěvnost, na chvíli) :) Umět si vykopat vlastní hrob je vlastně taky umění.

Asi nejvtipnější je:

"SleazyNinja:
So it's 2018... How many people of color are on your writing staff? Is it 50%? Are they in management roles?

I mean: well written articles, but I can't recommend this website because of the fact that there are more caucasian than colored writers."

@Paul (21.02.2018 21:45): Jasně, budou to husiti a bude se to jmenovat Kingdom Come: Crusaders. Otázka jenom je, jestli budeme moc hrát za Husa a třeba prchnout z Kostnice, domluvit se s katem, aby místo nás upálil někoho jiného, a pak si v Čechách narůst kamuflážní plnovous a tajně vést odboj.

Jinak s tím Polygonem - svět se evidentně v prdel obrací.
mám za sebou čerstvě začátek a je to úchvatně vzhledná a vtahující hra. co jsem tak vypozoroval z fór na internetech, tak problémy se zamrzáním mají všichni s W7. je tady někdo, kdo to hraje na W7 a má problém se žveknutím cca co 5min? převážně v místech se zástavbou, resp. velkým počtem NPC... jinak výkonově na high mi to jede solidně. dneska jsem si objednal i7-8700, ale myslim, že to zrušim. i5-2500K přetočený na 4.3Ghz to hendluje celkem v pohodě. co jsem tak vysledoval ze zatížení CPU, tak problém představují právě jen ty záseky, kde je CPU na 100% a po chvilce to zase spadne...
@účet smazán (21.02.2018 21:41): Začátek je dle mého trochu sux .. já jsem po prvních hodinách spokojený moc nebyl :) Ale pak to chytne a nepustí :D

@Walome (21.02.2018 21:43): Si děláš srandu ? Ale tak furt je to super, ne ? Baráky nebaráky .. stejně je tam nepotřebuješ a pokud ti zmizejí i obchodníci, tak to holt prodáš v jiném městě : ()
Každopádně tohle bych na PS4/xboxu hrát asi moc nechtěl. Co jsem koukal, tak pokud člověk nemá PRO/Scorpiona, tak FPS nic moc a tychle technické problémy co píšeš na na PC vůbec nemám :)