Včera jsem to konečně rozehrál, zatim super. Můžu si počítat hru jako dohranou, když jsem dal pěstí hned prvnímu chlápkovi, putoval do vězení a tam umřel? :)
Paul a jeho nulovej smysl pro humor je skoro roztomilej :)

Ja bych to free nedaval, neni pro to duvod. Mozna leda jako omluvu za DLC o nicem.
Neměl ten making of dokument být původně free? Ještě půl roku zpátky byla venku pěkná obrazová roadmapa, kde Making of KCD bylo uváděno jako bezplatná věc.

Chápu, že backeři by z logiky věci měli mít k těmhle věcem první přístu, o tom žádná. Spíš by mě zajímalo, kolik lidí si tohle fakt bude ochotno regulérně koupit.
@Bodkin (21.12.2018 19:48): teda pokud ani jako zaměstnanci nedostáváte free přístup k tomu co vytvoříte, tak je to docela sad story bro

Ok, řada židlí a tři maníci, někdy za pár let tě tam třeba uvidím .p
@Paul (21.12.2018 19:37): Ses posral, myslíš že jsem to jako dostal zadara i já?!? A pět éček jim za to nedám, už tak dost že jsem si musel koupit Treasures of The Past z vlastní kapsy abych mohl testovat savy...

Ale jsem tam, někde ve své ještě nevlasaté ale full on nosaté podobě (třeba jak je tam záběr na řady židlí a sedí tam tři maníci?)
Tak dokument zkouknut, už to na steamu funguje. Pěkně natočeno, Viktor zas perlil. Klidně mohlo být víc záběrů z vyhrocených hádkoidních meetingů :(
A nějak jsem tam nepostřehl bodkina...pokud ses tam někde mihnul, postni čas :)
to s tim cistenim je fakt demence .... vic me ale stve, ze

1) ty kusy ty zbroje prote nemaj jeden na druhem dependenci, takze muzes nosit na holy palici zeleznou helmu bez batavatu apod ...

2) jsou tam uplne WTF a random stats na obleceni pocinaje cenou a konce viditelnosti/napadnosti

3) furt tam v tech animacich hrozi henry a dalsi lidi prstikama

porad je to ale uplne bozi hra, ktera je o dva levely vys nez cokoliv jineho, vc. witchera a kdovi ceho jeste
Rychtářská bulava je zase můj oblíbenec.

Krve z klacku se zbavíš také tím, že zajdeš do lázní a necháš si dát PLNÝ servis.
@mazar1234 (20.12.2018 23:30): No řeknu to takhle, v tom klášteře už jsem okradl všechny mnichy a vypáčil všechny zámky. V Ratajích taky tak. Hra na mě nebyla připravená. Odehráno 126 hodin.
První quest který vědomě failnu jsou asi ty vytržené stránky. Mám 8/10 a nevím kde bych už hledal.
@Red (20.12.2018 23:18): Ja som tiež išiel Palcát vetvu, tie "instahit omráčenia" do gebule mi prídu lepšie ako krvácanie, nikdy nezabudnem na tú scénu ako ma v pokročilej fáze hry prepadlo 6 pocestných lupičov a ja vo Full Plate som im len zadrbal insta-head-palcát shoty a popadali na zem v priebehu pár sekúnd, pričom mi ubrali pár milimetrov healthu.
Ne, musí se brousit :)))

A to broušení mi fakt nějak nejde. Navíc mám palcát:D
A v "kádi" sa meč neumyje??? (ako BASIC OČISTA)
To ak by bola pravda tak to by bol WTF bullshit.
@Bodkin (20.12.2018 20:39): jasně, ale i jako backer co má doma dvě sběratelky by mi vůbec nevadilo kdyby to bylo dostupný free a a tipnul bych si že podobně by to měla většina ne-li všichni. Ale ok, ty další věci..
Už jsem chtěl tady dát něco pochválného, ale OMG...vyhoďte šéfa QA, který dopustil, aby u handlíře byly koně, kterým můžete prozkoumat atributy, ale nemůžete si je koupit, protože nemají jméno.

To se nedá popsat, to se musí zažít.

Největší zbytečnost a plýtvání času hráče vůbec. Neskutečné.