Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

King of the Monsters 2: The Next Thing

King of the Monsters 2

30
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.05.1992 Arcade
19.06.1992 NeoGeo
1993 SNES
12.04.2011 Wii
22.11.2018 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
SNK, HAMSTER Corporation (PS4 verze, XOne verze, Switch verze), Now Production (SNES verze), Winds (SNES verze)
King of the Monsters 2: The Next Thing je pokračováním bojové akce z roku 1991. První díl se odehrával v roce 1996 a o tři roky později, kdy začíná ten druhý, přežila z původních šesti monster už jen tři. Super Geon je vylepšený Geon, tedy Godzilla s ostny na hřbetu a ocasu, Cyber-Woo je zase King Kong s mechanickými částmi, neboli obří zvířecí kyborg a Atomic Guy je převlečený Astro Guy s lepšími schopnostmi.

Oproti prvnímu dílu boje neprobíhají jen v Japonsku, ale po celém světě a pryč jsou oblasti uzavřené silovým polem. Nyní hráč postupuje zleva doprava stále dál, až na konec dané oblasti. Při tom naráží na nová monstra, která je nutno porazit pro další postup. Celkem je ve hře sedm oblastí, a to American City, French City, Grand Canyon, Desert, Sea Bed, Lava Zone a závěrečná Hide-Out. Na konci každé z nich je boss, a hráče tak postupně čeká Huge Frogger, Eifflelyte, Clawhead, Beetle Master, Aqua Slug, Lavicus a Famardy.

Stejně, jako v prvním díle, lze mimo singleplayeru hrát také multiplayer dvou hráčů proti sobě anebo dvou hráčů na jedné straně proti počítači na druhé. V roce 1994 vyšla verze pro Sega Mega Drive/Genesis, kde je hratelnost upravena na tu z prvního dílu, kdy spolu soupeří dvě monstra v jedné rozlehlé oblasti a po porážce jednoho z nich následuje oblast další s dalším monstrem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.