Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jurassic Park: The Game


Diskuze

< >
no hodně zde bloumám a nevím si rady ... začala jsem tuto hru a po nějaké době mě vše zmizlo, kromě zeleně a silnic bylo vše pryč od zvířat po drahých staveb ... začala jsem znovu na "evropa" a docela hodně vysoko jsem došla ... no najednou se tam nemohu přihlásit a stále se mi to vrací na první hru, kde nic nemám ... nepřevádí mi to světadíly .... tak co s tím? ... dokonce jsem do toho dala reál peníze ...
@Fg (20.08.2014 04:07): Ako píše Jack, QTE je tam takmer uplne na vsetko (neskutocne otravne sekanie travy napr.) Ak si velký fanusik zbytocnych QTE na kazdom kroku a plagaty dinosaurov mas po celej izbe, bude sa Ti to pacit. Inak ruky prec (su lepsie hry).
Mne to ani neprišlo. Iste, príbeh hlavne ku koncu viac než kuľhá, ale hra má slušný spád, dostatok akčných scén, ktoré držia v pozornosti a dokonca občas nejakou tou hádankou dokáže potrápiť výrazne viac ako WD.
Hodí se tahle hra za 269? Názor tu je až nějak moc negativni mi přijde . Vždy jsem si ji chtěl zahrát ale byla šíleně drahá, kolem 9 set. To je tak jiné oproti WD že se to tak hejtuje???
Čau chci se zeptat jestli se bude někdy dělat čeština???? Nejsem moc zdatný v angličtině :((
Díky za info
hra se dá koupit poze na sránkách vývojáře? na steamu sem nenašel a je zajímavé, že nové TWD i BttF stojí 25dolarů a JP 30, zajimavá cenová politika vzhledek k realisu...navíc JP má "jen" 4 epizody
Nevíte někdo, jestli vůbec existuje čeština (nebo jestli se o ní alespoň uvažuje)? Přeci jen bych si to rád zahrál s českými titulkami.
@Maximus (29.07.2012 16:28):Cha, já myslím, že jich bylo docela dost - Hnědý raptor, zelený raptor, plivací raptor, raptor-albín, malý modrý dravec, Iguanodonek, Parasaurolopus, Pterodaktyl, Brachiosaurus, T-Rex, mládě T-rexe, škorpík, vulkanický ovád, velký zlý dinosaur s hřebínkem, permský skalní plaz, mořský had.

Co se designu týče, asi máš pravdu, ale že má Turok horší atmosféru, než King Kong, to se nedá říct, levely bez ohledu na design vypadají skvěle.
@Maximus (29.07.2012 14:21): Tak dobrá je, ale málo dinosaurů, málo testosteronu a zaclání tam často velký opičák. :) Jistě velkým sauropodům se tam dostaneš takřka pod nohy, ale celkově je jsou tam úhrnem tak 2-3 druhy dinů, pokud vím.
Dialógy slabé, postavy nudné - nezaujímavé a celková neustála interaktivita v podobe mačkania tlačítok je veeeeeľmi otravná a až príliš častá v absolutne zbytočných scénach - sekanie trávy napr... akčné scény však zatial zlé neboli a ako fanúšika Jurského parku (film) ma potešilo pokračovanie scény s Dilophosaurom :)) no uvidim ako to pôjde dalej, ale nemá to našlapnuté práve najlepšie
Nie je to vôbec až tak zlé. Viac ako ku klasickej adventúre to má bližšie k Fahrenheitu, ktorý je samozrejme ďaleko lepší a tí, ktorí hľadajú skutočnú adventúrnu výzvu by mali dať ruky preč. Ale vďaka množstvu akčných sekvencií má hra spád a ako fanúšik pôvodného filmu som sa bavil nad očakávanie.
U takovýhle hry nijak zvlášť:).

ugraugra: Počet kapitol netuším, ale když popíšeš kde jsi, můžu ti říct, zda se blížíš k závěru.:)
Na tohle jsem se docela těšil, ale asi zbytečně. Ani nevím co jsem od toho čekal, když bylo jasné, že víc než interaktivní film to nebude.
Myslím, že spíš jako primární a tu adventuru bych tam snad ani vůbec necpal. 85% hraní je QTE a těch zbylejch 15% spočívá v tom, že máš k výběru třeba dvě statický obrazovky s několika zvýrazněnejma místama, na ty postupně klikáš a hledáš to, co posune příběh do další scény (obvykle QTE honička s dinosaurem). Nějaký slabší hádanky, kde by člověk musel udělat i něco jinýho než jen kliknout myší na velkej symbol uprostřed obrazovky, jsou tam za celou dobu asi dvě.

Jo a o nějaký nelinearitě a znovuhratelnosti taky nemůže bejt ani řeč:). Když posereš QTE, buď jakoby klopýtneš, ale žádnej efekt to nemá, v jinejch případech rovnou chcípneš a opakuješ. Nic mezi tím...Stejně tak dialogama člověk nic neovlivňuje, prostě klikáš na pár možností, dokud nenajdeš tu, která pohne příběh dopředu po předem nalinkovanejch kolejích.
Takze...interactive movie strikes back? :) V tom pripade, by to malo byt aspon v popise zanru ako sekundarne? :)
No, "hra" je asi trochu silný slovo, když je to celý jeden dlouhej a fakt blbě zpracovanej quick time event. To i Fahrenheit měl větší míru interaktivity, ačkoli tam to zas srážel ten ultradementní pokus o příběh.
Mě se to líbilo a perfektně jsem se bavil. Už si nepamatuju kdy mě nějaká hra tak vtáhla do svého děje. Je pravdou, že ke konci už to byl typický americký filmový patos, ale dalo se to překousnout. Každopádně chci víc takových interaktivních filmových her.