@Daemon (05.07.2014 16:23): Nehrál jsem ji a žádný problém není. Prostě mi tahle hra připadá oproti jiným velmi zvláštní, a proto se tolik divím, kolik lidí dokázala zaujmout. To je celé.
@GodOfTheSick (05.07.2014 12:41): Já tedy o žádné takové "vychytávce" nevím, ale spíše bych doporučil ji vůbec nehledat. Střílení je mnohdy efektivnější když jdeš kolmo na směr své střelby a "chladné" zbraně se mohou zatraceně hodit i při couvání.
@LIUWIL (05.07.2014 16:37): Mohu podepsat. Rychlý gameplay a soundrack vytvaří takovou fantastickou kombinaci, že člověk prostě jede další a další stage a bavího to parádně. Paradoxně tento typ hudby normálně vůbec nevyhledávám, ale zde to sedne skvěle.
Já to mám horší. V útery večer jsem to rozehrál a bavilo mě to. Bohužel druhý den aniž bych cokoliv dělal mi hra už nejde spustit.

"nastala vyjímka neznáma softwarová vyjímka (0x0eedfade) v aplikaci na místě 0x76271d4d."

Po odkliknutí následuje druhá hláška: "failed to load game data. File seems corrupted"

Po kliknutí na OK zčerná obrazovka a nic... Nepomáhá reinstal, mazání uloženejch dat, reinstal net 4.5... Prostě nic. Takže jsem hru ochutnal a líbila se mi, ale zřejmě jí nikdy nedohraju.. Už hóóódně dlouho se mi nestalo, že bych něco nespustil kvůli "něčemu" a nenašel řešení.

Win 8.1 Pro, verze z gog.com
@Chuck (05.07.2014 13:07): Ty jsi Hotline Miami zkoušel a nebavilo tě to nebo v čem je problém? Neříkám, že se ti musí líbit, ale tak nějak totiž nechápu, proč se tak divíš zrovna u téhle hry a ne jakékoli jiné populární, kterou jsi nehrál.
Nechci v žádném případě trollit, ale zkuste mi prozradit, v čem spočívá tak velký úspěch téhle hry. A teď vůbec nemyslím to, jak ta hra vypadá.
Existuje nějaká úprava, aby postava automaticky útočila směrem, kterým jde a nemusel se tak pohled neustále korigovat pravou páčkou?
@Victor (30.06.2014 13:07): Trochu podobné by mohlo být MadWorld, respektive násilí je tu dohnáno až do absurdna, a také jde o "vyklízení" levelů od všeho, co se hýbe, za pomoci desítek různých nástrojů.

(plus jde o podstatně zábavnější hru :)
Heledte kdy je konec hry ? ted hraju za toho motorkáře se sekáčkem :)
Teda po opetovnym odehrani na Vite a naslednym trpenim u ziskavani platiny musim zvednout hodnoceni. Je to paradni zalezitost :)
Puvodne jsem myslel, ze na Vite vsechny urovne na A+ nejsou mozny. Ale kupodivu i bez mysi se na to dalo zvyknout a jel sem jak masovej vrah master comba :)
@Chuck (27.04.2014 19:52): Mno, možná to bude (a možná už i bylo:)) jednou součástí nějakého "humble bundle". S minimální částkou jeden ubohý dolárek, za nějž krom HM dostaneš i několik jiných her.

A ještě je šance, že to někdy bude dávat zdarma GoG :p.
@Isair (27.04.2014 15:49): Nehledě na její hluboký filozofický rozměr, otázky jsou často kladeny v podtextu nikoliv postavě ale hráči, je tak upozorňováno na agresivní animalitu každého z nás.
@KRoman47 (27.04.2014 13:35): Já to samozřejmě myslel ve srandě, tak zas nebuď tak zapšklý. Já s Tvým názorem naprosto souhlasím a nestačím se divit, jak jsou z té hry všichni tak uchváceni. O tu předpotopní grafiku vůbec nejde, jako spíš o samotnou náplň hry, u níž bych slovo "atmosféra" a "kouzlo" opravdu nepoužíval. Ale pokud to ostatní vidí jinak a užili si to, tak jim to ze srdce přejme.
@KRoman47 (27.04.2014 13:35): se s tím smiř!

Hype to rozhodně není, grafika je boží, gameplay je ještě lepší a příběh, naprostá pecka! Brutální násilí je super! zvláště pak ty dorážečky a ve dvojce bude i znásilnění, na to se taky těším a moc!

Mimochodem, jestli taty někdo hypuje jseš to ty, se podívej na svá nostalgická hodnocení :D
@Chuck (27.04.2014 13:07): ano ano :)

@KRoman47 (27.04.2014 13:35): bud te to chytí nebo ne...já jsem od prvních trailerů nechápal a spis odsuzoval, pak jsem si to zahrál a pochopil, ta gameplay je pohlcující, už dlouho jsem u něcoho tak dlouho neseděl a neříkal si jeste jeden level jeste alespon jeden :) btw nemám rád Indie hry a nehraji je, tohle je ovsem fakt pecka...ale neřešil bych to, proste si v tom nenašel to kouzlo, co většina ano

@KRoman47 (27.04.2014 12:03): aha, proto mas v avstarovi to co mas? :D proti MK je HM pohádka :)
@Chuck (27.04.2014 13:07): Aha, takže teď se budeme řídit jedním člověkem, na kterém to stojí? ehm Ve zkratce, Hotline Miami je jeden velký hype, pixelová grafika, nezávislé studio > všichni se z toho musí posadit na zadek, jinak nejsou in. Co že AI stojí za prd, gameplay jen vyvraždování místností od lidí a opět propagace a glorifikace násilí a vražd jako způsob zábavy ...
@mazar1234 (27.04.2014 11:55): Asi není no a vím dokonce proč, protože se nevyžívám v bezdůvodném drcení a řezání lebek lidí jen tak pro zábavu, prostě zcela samoúčelné násilí, nic víc v Hotline Miami není. Aspoň ta AI mohla být lepší, takto to celé působí jako něco rychle spíchnuté v GameMaker.
@Isair (27.04.2014 11:41): Vidim to podobne, pred hranim taky pocit ze to musi byt "strasna picovina" a pri hrani zrazu zistenie ze "sakra ten level este musim prejst". IMO aj ten soundtrack je precenovany, okrem asi 3-4 skladieb to nie je nic moc extra a mimo hry by som to pocuvat nedokazal.

@KRoman47 (27.04.2014 07:46): "gameplay, AI, ... vše pěkně na draka." no vidis a tu sa s tebou vacsina ludi rozchadza, skratka to nie je hra pre teba. Na tom nie je nic zle.
[neexistující komentář]: Co jen lidi na té tuctové vyvražďovačce s psychopatem v hlavní roli vidí? Řeklo se, že to bude free cool a in a lidi to jen opakují ... akorát dobrá hudba, toť vše, gameplay, AI, ... vše pěkně na draka.
Naprostá pecka, hra která vypadá nudně a debilně ale až při hraní to člověk pochopí , to kouzlo :) jen to bylo na tak "jednoduchou" hru děsivě krátké (ty levely udělat zabere par minut ne?) a dalo bylo se tam vymyslet spoustu věcí, které tam chyběly. Na dvojku se moc těším a díky PS+, jinak by mne minula.