@Drolin (10.04.2014 12:57): Ved v tych 2,5 predanych kusoch si uz zaratany.
Subojov bolo OK, ale tak co ine sa dalo s tou vetou spravit ako toto prehodenie slov.

@Bodkin (10.04.2014 13:01): BTW nevies ci niekto predava/vyraba HM masky? Ja som nedavno skusal googlit ale nic co by bolo "original HM" som nenasiel, len zopar sraciek, co niekto potunil nejaku masku zvierata ale nic oficialne.
@Drolin (10.04.2014 12:23): Ale nikto by to nehral, predalo by sa 2,5 kopie za rok a znacka by zomrela :-).

Hra naopak nepotrebuje "Vypustit souboje a přidat více dialogů" ale "Pridat souboje a vypustit více dialogů".
@Artran (10.04.2014 12:14): Nebo z toho udělat adventuru ala DreamWeb. Vypustit souboje a přidat více dialogů a interakce, oživit jednolitý soundtrack a přidat exteriéry, pak by možná HM byl trochu nadprůměrný :).
@Jabba (08.04.2014 16:22): Nestřílí, ale stačí se natočit aby mohli trefit a už to jede. Ale včera jsem myslím potkal někoho z brokovnící, tkerý se s tím nesral a pokosil nás všechny.
hell yeah, hotline miami 2 včetně znásilňovaní čuchtiček :)))

Jinak chci se zeptat jak si lze vzít rukojmí? Jednou se mi stalo(nevím co jsem zmáčkl), že místo doražení si vzal dotyčného jako rukojmí a kryl se za ním a mířil pistolí před sebe, nevíte někdo jak se to dělá?
na steamu za 1,5 éčka no tož kurva neber to! a když si to kupíte do 24 hodin, dostanete k tomu pětikilové balení pracího prášku persil zdarma! a to není všechno! ještě luxusní útěrečku a samozřejmě i mikrovnku s televizí, včetně nejnovějšího televizního kina! Kupujte i hned!
Nevím jestli jsem sám, ale po odehrání asi čtyřech misí, jsem se k tomu už nevrátil, nevím jestli jsem hrál špatně, ale prostě mě to nebavilo. Přišlo mi to jako prachsprostá mlátička.
Videorecenze fajn fajn fajn, je to fajnovy... ten zaver a hudbicka z filmu "kouř" to ma fakt uplne rozsekalo.
Stojí to za necelý 3$? Viděl jsem video recenzi a nějak nevidím to kouzlo, které všechny omráčilo.
Prejdené za 7 hodín, síce krátky ale intenzívny zážitok. Hrateľnost je neskutočne chytľavá, ešte nikdy ma snáď nebavilo tak umierať a tááááá božia hudbaaaaa udáva vražedné nezastaviteľné tempo.

Dufam, že pribudnú nejaké nové úrovne. Lebo je to u mňa v TOP3 roka.
@Maximus (26.12.2012 13:23): Nu, když máš na sobě Sovu, tak v každé misi je někde schovaný blikající pixel, který když sebereš, tak se ti přidá kousek do puzzle a to se ti pak může (bude) hodit na samotném konci hry.
Hej, pomohlo to, ide to zase pekne s hudbou :) pecka je to....a čo su tie puzzles? v kampani sa da este nieco robit? daco zbierat alebo tak? ci mi nahodou daco neunika :D