No, tak včera ked som to vecer hral takmer 2 hodky, vsetko v pohode a dnes ked to chcem spustit mi vyskakuje kopa errorov a ked ich preklikam tak hra ide , ale bez hudby. Kurvaaaaaaaaaaaaaa , čo s tym?
Tak na GOGu cely cas 0%.... si robia srandu asi. Na steame tiez len max nejakych -20& co je dost slabe.
Na jedné straně obtížná, ale zase ohromně zábavná. Každopádně si Hotline Miami vysloužila zařazení do širší nominace na nejlepší PC hru roku u několika herních magazínů. Vytknul bych krátkou hrací dobu.
@Paul (24.10.2012 19:58): eh, co jsem udelal? Ja se do toho pustil teprv predevcirem :)

ale kazdopadne velke prekvapko, rikal jsem si ze to stjene bude kravina a ono me to docela bavi, vyborne tempo to ma, solidne nastavena obtiznost.
Kdo by čekal takhle promakaný příběh? Po internetu se válí spousty výkladů a každý se od ostatních v něčem liší. Takový pocit jsem měl naposledy u Inception.

@Bodkin (25.10.2012 09:31): Flexibility je podle mě +500 za každou výměnu zbraně.
@Bodkin (28.10.2012 10:51): jediny kocky co sem nasel byly ty 2 panteri na 'konci' u bosse :D

zahlid sem podivny veci ruzne, ale nic neslo sebrat.
puzzle sem neresil pac nevim vubec jak se k nemu dostat, v menu mam dycky puzzle neaktivni.

kazdopadne je to narez :)
tak sem se prostrilel a prosekal az do konce... a stejne.. WTF nechapu skoro nic :-D
@Drolin (26.10.2012 14:20): Mě naopak překvapilo, že jsem se tím prostředím po celou dobu nijak nepřesytil, a to jsem čekal pravý opak. Různorodé mi přišly, na hru tohoto typu, dostatečně.

@leebigh (26.10.2012 13:58): To vypadá také výtečně. Nicméně obávám se, že v porovnání s tím nastavilo Hotline Miami laťku až příliš vysoko. I tak se na to ale chystám.

A za koupi to určitě stojí. Pokud se ti líbil Binding of Isaac, tak tohle je teprve pošušňáníčko - úrovně jsou rovněž zčásti generované, nepřátelům se občas vyměňují zbraně apod. takže to je hotová studnice oldschool zážitků.
Škoda toho stereotypu, deset map, a všechny skoro stejné. Gamedesign tedy dvojice tvůrců moc nestudovala.
Je zajímavé, že se o této hře příliš nepsalo, aspoň já jsem ji nikde doposud nezaregistroval. Vypadá opravdu fantasticky a propagační kampaň je dělaná opravdu skvěle, zejména ty cinematické trailery. Takže uvažuji o koupi.

Mimochodem, není zde na Databázi zatím přidaná trochu podobná hra Retro City Rampage - hráli jste to někdo ?
Z téhle hry by Jack Thompson dostal tik... škoda, že už neprovozuje svou praxi.
Makabrózní řežba jaksepatří. Jen ty poslední, zřejmě bonusové 'nebo co to bylo' chaptery mi už přišly spíš zbytečný.
@Bodkin (26.10.2012 00:49): No, s tím OST nevím, to by zrovna do černobílého Cart Life příliš nepasovalo... (navíc pocketmaster strčí tyto 80s zvučíky do kapsy)

Ale hratelnost je zde nastavena do maxima (oproti CL), plus to vypadá i působí jako DreamWeb :). Tento rok je možná až příliš velký počet zdařilých indie her.
@Bodkin (25.10.2012 09:31): Tak to nevím, nevšiml jsem si. Měl jsem spíš na mysli chyby typu co psal Shoggot, něco s hudbou a chybou před spuštěním hry (což nevím co přesně má na mysli).
S gog verzí jsem na žádnou chybu/bug nenarazil, ale hrál jsem zatím jen prvních pár chapters.
@Bodkin (25.10.2012 01:16): Jo, to vím, oni o tom někde psali. Snad to udělají co nejdříve, rád bych si hru užil naplno. Soundtrack je naprosto boží, atmosféra je výborná, hra správně náročná, výborné zvuky...splňuje to to co chci.
Hru teda ale pořádně dohraju asi až po nějakém patchi, zatím mi padá vždy po pěti minutách hraní :)
@Shoggot (25.10.2012 01:07): Na tom se prý už zuřivě maká, žádný (velký) strach. Já tedy měl kliku, jen v jedné části mi vypadla textura podlahy, ale dal jsem ignorovat, došel k auta a pak už zase v pohodě.

Ed: Hah, konečně jsem pochopil na co je dobrý Carl, ale Willem je stále mimo dosah. Jo a nabral už někdo body do flexibility?
Škoda jen té otravné chyby před spuštěním hry a toho, že si potom hudbu musím pouštět mimo hru. Sere mě to, ale snad to nějaký patch spraví.
Jinak je to výborné.
Díky pipboyovi a valcikovi koupeno :-) Recenze na RPS a boží soundtrack nalákaly brutálně.