Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cart Life

květen 2011
67
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Cart Life je nezávislá hra zpracovaná ve stylové 8bitové grafice, která se prezentuje jako "simulátor stánkového prodejce", prodávání na stánku ovšem zabírá jen část herní doby, ve zbytku bude hráč poznávat jednotlivé postavy, jejich minulost a současné problémy, se kterými se musí potýkat.

První postava - Melanie Emberly, je čerstvě rozvedená, musí se starat o svoji malou dcerku a kvůli nedostatku financí dočasně bydlí u své sestry, přičemž se chce postavit na vlastní nohy zřízením stánku, na kterém by prodávala to nejlepší kafe v okolí. Druhou postavou je Andrus Poder - přistěhovalec z Ukrajiny, který chce zapomenout na svoji minulost a začít nový život prodáváním novin na svém stánku. Zatím bydlí v motelu se svým milovaným kocourem, který se pro něj stal vším. Třetí postava se dá koupit jako bonus za $5 a jedná se o Vinnyho, který prodává bagety.

Každá postava má svoje silné stránky a slabiny. Například Andrus vydrží bez jídla déle jak ostatní postavy, bohužel již v útlém mládí začal kouřit a ted je na cigaretách závislý, tudíž mu musíte párkrát za den zapálit. Cíl má každá postava jiný - Melanie si chce vydělat dostatek peněz, aby soudci ukázala, že je schopná se o svoji dcerku postarat a nemusela ji svěřovat svému bývalému manželovi, Andrus má cíl podstatně skromnější - chce si vydělat na zaplacení nájmu. Ve finále jde stejně vždy o vydělání určitého obnosu, což probíhá na stánku formou miniher.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.