@mazar1234 (29.04.2017 15:25): Revenant měl (na poměry subžánru ARPG) zajímavý příběh, boje nebyly jednoduché, používala se komba, nechyběly i hádanky.

Někdy si to musím dát znovu, rozhodně to nebyla jen další kopie Diabla.
@mazar1234 (29.04.2017 15:25): revenant je v tom přelomový.....jinak u diabla 3, kdy jsi je hrál..,? Já jsem začínal se základní verzí, která byla slabá....po patchi ros a přechodu na obtížnost torment 1 od začátku...je to něco úplně jineho...
@Tyrael (29.04.2017 11:55): Revenant bol výnimočný v tom, že to nebola iba bezmozgová primitívnna "stlač gombík na myši 10 000 krát za minútu", ale to malo súbojový systém, aspoň teda si to tak pamätám.

Byť teda napr. mňa už celý koncept Diablo gameplayu vyčerpal pri hraní dvojky (jedničku som vo svojej dobe prešiel aspoň 6 krát), kde som už posledný Act dohrával viac menej nasilu a už ma to ani nebavilo hrať.
A to som to hral rovno s datáčom, ktorý vylepšoval niektoré extrémne podstatné veci v dizajne.

Čo som skúšal Diablo 3 s kamošom cooperative, takl to ma rovno nudilo od prvej sekundy a po dokončení tej free-to-play úvodnej časti to išlo hneď z disku preč.
@Tyrael (29.04.2017 11:55): No, ten jsem si chtel zahrat uz od jeho vydani, ale driv tam byly problemy se spustenim nebo s prehravanim hudby a ted, kdyz je na GOGu, na to nejak nemam naladu, byt to mam nainstalovany.

Tech Diablo klonu po vydani Diabla kupodivu nevyslo moc, s temi se IMHO roztrhl pytel az nekdy po roce 2002. Ani samotny Diablo 2 jeste nemelo moc velkou konkurenci.

@Phoenix (29.04.2017 11:36): Koukal jsem onehdy na nejaky let`s play video a libilo se mi to hodne.
@7c (27.04.2017 21:08): no ....zatím to chci opětovně dokončit...tak uvidíme....no a když jsem si kvůli tomu rozchodil virtual box s win 98....aspoň si zahraju solitaire s původními ruby karet
Jednou to asi stačilo. Je to fajn hra, ale nejspíš by jí prospěla kratší hrací doba. Možná trochu ubrat bojů a přidat víc (rozmanitějších) hádanek.
Hraje to ještě někdo....v dnešní době????

Ja jsem to opětovně nedávno rozehrál...a docela mně hexplore chytlo
Imo příliš drsné hodnocení :(

Což mi připomíná, že já ho mám zase příliš shovívavé.
Co si pamatuju, tak ty postavy se liší v poměru odolnost/rychlost. To znamená že válečník se 400 životy je méně obratnější než válečník s 300 životy.
Wilksus (koment): Myslím, že Diablo (1) není o nic víc RPG než tohle (i když pravda, že Hexplore má k té arkádovosti snad ještě blíže), ale to jen tak na okraj. A bohatější děj? Diablo?...

Jinač ty postavy, které si můžeš zpočátku vybrat, se liší počtem životů, ale jinak jsem taktéž nepochopil jejich smysl.
Už se ani nedivím, že tahle hra má z 15ti hodnocení pouze 3 dohrání, ona je neuvěřitelně zdlouhavá, vždycky když už to vypadá na konec levelu, objeví se přede mnou další zdlouhavý dungeon, který je navíc téměř stejný jako ty předchozí:/, prozatím to vzdávám také, snad se k tomu ale znovu někdy vrátím.