Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Darkstone

Darkstone: Necromina

1998
68
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Nizkorozpočtové 3D RPG z dílny vývojářů Motelsoft. Příběh hry vás vtáhne do fantastického světa plného nebezpečných dobrodružství, magie a tajemství v čele skupiny neohrožených dobrodruhů a bojovníků. Společně s nimi se vydáte vstříc nebezpečným monstrům a samotné temné královně Necromině.

Vaše skupina nebojácných rytířů se může skládat až ze 4 postav, přičemž všechny můžete ovládat. Každý z charakterů disponuje vlastními schopnostmi a dovednostmi a každý se hodí pro plnění jednoho ze 4 hlavních questů. V nich budete hledat krystaly pro aktivaci generátorů ve všech městech, pokusíte se najít 7 kamenů temnoty otevírajících brány Galmarovy skrýše, vrátíte Galmarovi jeho hůl moci a nakonec se utkáte i s Necrominou, královnou temnoty.


Poslední diskuzní příspěvek

Tohle vypadá zajímavě. Škoda, že je to jenom v němčině očividně. Jak se v tom má člověk vyznat, když dávaj i názvy anglicky? :D

Btw teď jsem zkoušel jen tak z hecu to stáhnout a vyžaduje to nějaký přihlášení... Jo tak už jsem se dostal na anglickou homepage, ale hra je zřejmě německy. Ke stažení je třeba zadat jméno: motel a heslo: soft.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.