Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - Episode 4: Who Needs You

10.10.2017

Who Needs You tradičně navazuje na dikci předchozích kapitol – More Than a Feeling, Under Pressure a Tangled Up in Blue.

O budoucnosti Eternity Forge bylo rozhodnuto. Ať už jste zvolili tu či onu variantu, je jasné, že již nic nebude takové jako kdysi. Svatyně dovršila svého poslání. Strážci si musí sbalit saky paky a pelášit pryč, jelikož jim na záda začala dýchat armáda Haly the Accuser a její Kree bitevník Revenant. Ačkoliv nám nejsou okolnosti zrovna příznivě nakloněny, cesta, jak ze šlamastyky ven, se jistě najde. Peter Quill určitě něco vymyslí, a to i přes fakt, že je momentálně jeho skvadra demotivovaná a řada z nich má chuť odejít.

Obstojí Star-Lordovi svěřenci v nadcházející zkoušce? Vyváznou všichni, z temných a zrádných podzemních prostor vetřelčího hnízda, bez úhony?

Epizoda s číslovkou čtyři si tentokrát bere na paškál životopis a nedořešené věci potetovaného Draxe Ničitele, který si ve vzpomínkách nese tváře svých nejbližších – dceru Kamarii a choť Hovat.